LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Mi 11i, Mi 11i M2012K11G, Poco F3, Poco F3 M2012K11AG, Poco F4, Poco F4 22021211RG, Poco F4 22021211RI, без рамки (Super Amoled)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 599 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A30s A307, Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A30s A307F, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
2 670 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону TECNO Camon 15 CD7, H6214_V1.1
| Партномер | H6214_V1.1 |
Характеристики
2 411 грн.
від 2 411 грн.
выберете предложение—4/64GB (снята с нового телефона)
- 4/64GB (снята с нового телефона)
Подписаться
Battery | Акумулятор BN56 для телефону Xiaomi Redmi 9A, Redmi 9A M2006C3LG, Redmi 9C, Redmi 9C M2006C3MNG (Li-Polymer, 3.85В, 5000mAh)
| Маркировка | BN56 |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.40В |
Характеристики
544 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Xiaomi Redmi 9T, Redmi 9T M2010j19SY, Redmi 9T M2010J19SG
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A22 5G A226, Galaxy A22 5G A226F, Galaxy A22 A226F
Скло екрану під переклеювання для планшета Lenovo SMART TAB M10 TB-X605L, (10,1"), 163мм*237мм
| Длина | 237 мм |
| Ширина | 163 мм |
Характеристики
Camera optical blue filter 1X | Фільтр для телефону Apple iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max для ремонту камери
100 грн.
В корзину
Front Housing Adhesive | Стикер для телефону Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 S911, Galaxy S23+, Galaxy S23+ S916, Galaxy S23 Plus, Galaxy S23 Plus S916
23 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy M31 M315, з рамкою, Service оригінал, GH82-22405A
| Тип матриці | AMOLED |
| Партномер | GH82-22405A |
Характеристики
3 645 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi 12 Lite, з OCA плівкою
73 грн.
В корзину
Акумулятор BM3J для телефону Xiaomi Mi 8 Lite M1808D2TG
| Маркировка | BM3J |
| Місткість | 3350mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Тачскрін | Сенсор для телефонів Xiaomi Redmi S2 M1803E6G
183 грн.
від 183 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—White
Подписаться
Bottom Battery Door | Задня кришка телефону Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Flip5 F731, Galaxy Z Flip5 F731B, Galaxy Z Flip5 F731U, Galaxy Z Flip5 F731W, Galaxy Z Flip5
По запросу
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S23 Ultra S918, Galaxy S23 Ultra S918E, Galaxy S23 Ultra S918B, з поляризаційною плівкою
289 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор BP48 для телефону Xiaomi Poco F4 GT, Poco F4 GT 21121210G, Redmi K50 Gaming, Redmi K50 Gaming 21121210C (Li-Polymer, 4700mAh)
| Маркировка | BP48 |
| Місткість | 4700mAh |
| Напруга макс. | 7.74В |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
670 грн.
Подписаться
SIM Card Reader Board | Конектор SIM-карти для телефону Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Z Fold4 F936B/DS
178 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону OPPO Reno6 Pro 5G Snapdragon CPH2247, без плівки OCA
98 грн.
В корзину
Glass Lens | Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946
57 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло для телефону Samsung Galaxy Z Flip4 F721, 2шт. оригінал Китай
56 грн.
В корзину