Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф сканера відбитка пальця для Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, Redmi Note 11 Pro Plus 5G, оригінал
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy Fold2 F926, Galaxy Fold3 5G F926, без OCA плівки, оригінал Китай
311 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone 8 Plus
99 грн.
від 99 грн.
выберете предложение—винты с планками
- винты с планками
- прижимные планки
В корзину
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 12, iPhone 12 Pro, (Li-Polymer, 3230mAh, 3.83В), без чіпа, підвищеної ємності
| Місткість | 3230mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
Характеристики
449 грн.
Подписаться
Стекло дисплея под переклейку для телефона iPhone 15 Pro Max, с OCA пленкой
111 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973, без OCA плівки
453 грн.
від 453 грн.
выберете предложение—high copy A+
- high copy A+
- repainted A+
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея телефону Samsung Galaxy S24 S921, Galaxy S24 S921B, Galaxy S24 S921E, Galaxy S24 S921U, Galaxy S24 S921W, з OCA плівкою
92 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Rear Camera Repair FPC Flex Cable для iPhone 14 Pro Max
1 154 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy Note 8, N950
205 грн.
від 205 грн.
выберете предложение—копия (без стекла камеры)
- копия (без стекла камеры)
- -
Цвет—Midnight Black
В корзину
Шлейф для телефону TP-Link Neffos X20 TP7071A, Neffos X20 Pro TP9131A
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Лінза камери Ultra wide-angle blue light (0.5) для телефону iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max
121 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A32 A325, Galaxy A32 A325F, з рамкою, (6.4"), оригінал PRC
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 340 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A30s A307, оригінал, GH96-12857A
| Тип разъема | USB Type-C |
| Партномер | GH96-12857A |
Характеристики
122 грн.
Подписаться
Шлейф конектора зарядки для iPhone 13, з мікрофоном, оригінал
Battery | Акумулятор L20D2P32 для планшета Lenovo Tab P11 Plus, Tab P11 TB-J606, Tab P11 TB-J606F, Tab P11 Plus TB-J616, Tab P11 Plus TB-J616F (Li-Polymer, 3.86В, 75
| Маркировка | L20D2P32 |
| Місткість | 7500mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
801 грн.
Подписаться
Задня кришка для телефону Huawei P30 Pro, VOG-L29, зі склом камери
390 грн.
від 390 грн.
выберете предложение—копия
- копия
- оригинал Китай
- оригинал
Цвет—Black
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 8T M1908C3XG, M1908C3XG, із сенсорним екраном, (6,3")
1 074 грн.
від 1 074 грн.
выберете предложение—без рамки, OEM
- без рамки, OEM
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi Note 7 M1901F7G конектора заряджання, з мікрофоном
Big LCD Back Adhesive | Стикер основного дисплея для Samsung Galaxy Z Flip6, Galaxy Z Flip6 F741, Galaxy Z Flip6 SM-F741
90 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BG985ABY для телефону Samsung Galaxy S20 + G985, Galaxy S20 + G985, Galaxy S20 + G985, Galaxy S20 + G985 (Li-ion, 3,8) 22133A
| Маркировка | EB-BG985ABY |
| Длина | 62.05 mm |
| Ширина | 77.40 mm |
| Місткість | 4200mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128152026 |
Характеристики
455 грн.
В корзину