SIM Card Tray Dual SIM Version | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ Plus 5G, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20 Plus 5G, Galaxy S5G,
SIM Card Tray Dual SIM Version | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, Galaxy S21 Ultra 5G Duos, на дві SIM-картки
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Samsung Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ 5G G986, з рамкою, оригінал
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Plus 5G, Galaxy S20 Plus 5G, Galaxy S20 Plus G985, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ Plus 5G, зі сканером відбитка пальців, OLED
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 G985, Galaxy S20 G985, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy S20+ G985
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Стекло дисплея для телефона Samsung Galaxy S20+ Plus, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ Plus 5G, Galaxy S20+ Plus 5G G986, Galaxy S20+ Plus G985, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Plus 5G, Galaxy S20 Plus G985, Galaxy S20 Plus 5G G986, с поляризационной пленкой
320 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BG985ABY для телефону Samsung Galaxy S20 Plus G985, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ Plus G985 (Li-ion, 3,8 22133A
| Маркировка | EB-BG985ABY |
| Місткість | 4500mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-22133A |
Характеристики
1 140 грн.
Подписаться
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея для телефону Samsung Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ Plus 5G, Galaxy S20+ Plus 5G
93 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 5G, Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 5G G981B, Galaxy S20 G980F, Galaxy S20 5, Galaxy S20 Plus 5G G986, Galaxy S20+ Plus, Galaxy S20+ 5G, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 5G, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Z Flip3 5G F711, Galaxy Z Flip3 5G F711B, Galaxy Z Fold3 F926, Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold3 5G F926,
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 18 pin |
Характеристики
55 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S20+ Plus, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ Plus 5G, Galaxy S20+ Plus G985, Galaxy S20+ 985, Galaxy S20 Plus 5G G986, без OCA плівки
291 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 G985, Galaxy S20 G985, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
7 654 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BG985ABY для телефону Samsung Galaxy S20 + G985, Galaxy S20 + G985, Galaxy S20 + G985, Galaxy S20 + G985 (Li-ion, 3,8) 22133A
| Маркировка | EB-BG985ABY |
| Длина | 62.05 mm |
| Ширина | 77.40 mm |
| Місткість | 4200mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128152026 |
Характеристики
455 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20+ Plus G985 фронтальна, оригінал, з розбирання
| Партномер | Y2-RX-REV07-ED |
Характеристики
1 479 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для Samsung Galaxy S20+ Plus, Galaxy S20+ Plus 5G, Galaxy S20+ Plus 5G, Galaxy S20+ 5G, Galaxy S20+ 5G 20+ 5G, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ G985, оригінал
360 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S20 G985, Galaxy S20 G985, без OCA плівки, (6.7")
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер для телефону Samsung Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ G985 задній, мідний
22 грн.
В корзину
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy Note 10+ N975, Galaxy S20 5G, Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy xy S22 5G, оригінал
138 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону Samsung Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ G985, Galaxy S21+ 5G G996, Galaxy S21+ G996, Galaxy S21+ 5G G996
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
37 грн.
В корзину
Стикер дисплея для Samsung Galaxy S20+, G985, вологозахисний, верх + низ
49 грн.
В корзину