Акумулятор для телефону Apple iPhone SE 2020 (2 го покоління), оригінал Китай, 1821mAh
| Маркировка | A2312 |
| Місткість | 1821mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
933 грн.
В корзину
Стикер дисплея для iPhone Apple 8, iPhone SE (2 го покоління), SE 2020 вологозахисний
Кнопка HOME для iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone SE 2020, зі шлейфом, оригінал
Speaker Anti-Dust Mesh 2pcs in one set | Пилозахисна сітка дзвінка для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE 2020, комплект 2шт
14 грн.
В корзину
Камера для телефону iPhone 8, iPhone SE 2020 основна, оригінал, з розбирання
890 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE 2020, iPhone SE 2022, з рамкою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 011 грн.
від 1 011 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
Цвет—Black
В корзину
Front Camera with Proximity Light Sensor Flex | Шлейф датчика наближення для iPhone 8, iPhone SE 2020, з камерою, мікрофоном
| Партномер | 821-01185-A |
Характеристики
Тримач SIM картки для телефону iPhone SE 2020, iPhone 8, оригінал
Акумулятори Cameron Sino CS-IPH173SL, A2312 для iPhone SE 2020, iPhone SE 2020 A2312, iPhone SE 2Gen (Li-Polymer, 1850mAh, 3.82В), 4894128164197
| Маркировка | A2312 |
| Длина | 38.60 mm |
| Ширина | 94.00 mm |
| Місткість | 1850mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 4894128164197 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
461 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал
Мікросхема 339S00648 для iPhone Apple 11 Pro Max, iPhone SE 2020 (2 го покоління), iPhone SE 2020 WiFi, Bluetooth, з розбирання, справна
| Маркировка | 339S00648 |
Характеристики
223 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 8, кнопки включення та регулювання гучності, з мікрофоном та спалахом
Taptic Engine для iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал, 610-00171
| Партномер | 610-00171 |
Характеристики
184 грн.
В корзину
Перехідник Headphone Jack, iPhone 7-13 Pro Max, Lightning, 3.5
| Тип разъема 1 | Lightning |
| Тип разъема 2 | 3.5мм |
Характеристики
449 грн.
В корзину
Шлейф антени Wi-Fi/Bluetooth для телефону iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал
54 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал
58 грн.
В корзину
Динамік для телефону iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал
41 грн.
В корзину