Конектор материнської плати для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A31 2020 A217 515, A515F, Galaxy A71 2019 A715, Galaxy M31s M317F, Galaxy M51 M515, оригінал, 3710-004285
| Кількість pin | 78 pin |
| Количество рядов | 2 |
| Партномер | 3710-004285 |
Характеристики
89 грн.
від 89 грн.
выберете предложение—на плате | mainboard
- на плате | mainboard
- на шлейфе | flex
В корзину
Middle Frame | Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 A515F, з кнопкою включення та регулювання гучності, High Copy
Мікросхема пам'яті IC CPU RAM K4UBE384AMCGCL Samsung Galaxy A50/A51
| Маркировка | K4UBE384AMCGCL |
Характеристики
Конектор зарядки для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS, Galaxy A32 2019 A205, Galaxy A30 2019 A305, Galaxy A405F, Galaxy A12 A125F, Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A41 A415, Galaxy A50s 2019 A507, Galaxy A51 A515, A515F, Galaxy A60 2019 A606, Galaxy M20 2019 M205 17F, Galaxy M40 M405F, Galaxy M51 M515, M515F, MediaPad M5 Lite 10, BAH2-W09, BAH2-L09, P30 Lite, MAR-LX1A, MAR-L21A, MAR-L01A, USB Type-C, оригінал Китай
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 18 pin |
Характеристики
25 грн.
В корзину
Battery Door | Задня кришка телефону Samsung Galaxy A51 A515, A515F, оригінал
Сетевое зарядное устройство Samsung Samsung Galaxy A51, A515F, Galaxy M31s M317, M317F EP-TA200, USB-A, 2A, оригинал
| Сила тока | 2A |
| Напряжение | 5В, 9В |
| Тип разъема 1 | USB-A |
Характеристики
603 грн.
від 603 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Цвет—Black
Подписаться
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy A51, A515F
Задня кришка для телефону Samsung Galaxy A51 A515, A515F, зі склом камери
1 519 грн.
від 1 519 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал Китай
- оригинал (снята с нового устройства)
Цвет—Prism Crush White
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 2019 A515F, з рамкою, (6.5"), оригінал (Service Pack), GH82-21669A
| Тип матриці | Super Amoled |
| Партномер | GH82-21669A |
Характеристики
3 284 грн.
Подписаться
Middle Frame | Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A51, Galaxy A51 A515, Galaxy A51 A515F, з кнопкою ввімкнення та регулювання гучності, оригінал PRC
Акумулятор EB-BA515ABY для телефону Samsung Galaxy A51 A515 (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал, GH82-21668A
| Маркировка | EB-BA515ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-21668A |
Характеристики
947 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A51, A515F, A515F/DS
98 грн.
від 98 грн.
выберете предложение—без ободка
- без ободка
- с рамкой
Цвет—Black
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A51, A515F
Камера для телефона Samsung Galaxy A51 A515, A515F, оригінал
134 грн.
від 134 грн.
выберете предложение—фронтальная
- фронтальная
- основная/широкоугольная
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 A515F
178 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A51 A515F, GH59-15202A
| Партномер | GH59-15202A |
Характеристики
134 грн.
від 134 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал Китай
Подписаться
LCD Polarizer Film | Поляризаційна плівка для телефону Samsung Galaxy A51 A515, A515F, Galaxy A52 A525, копія
36 грн.
Подписаться
BGA трафарет Amaoe Exynos7870 CPU Sam:14 для Samsung A105, A202, A305, A40s A407, A505, A515, A530, A600, A750
245 грн.
Подписаться
Тлумач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy A51 A515F
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Prism Crush White
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 A515F, оригінал, GH96-12992A
| Партномер | GH96-12992A |
Характеристики
199 грн.
В корзину
Показати ще