Дисплей для планшета Asus ZenPad 10, Z300CNG P021, із сенсорним екраном, TV101WXM-NU5, BE-AS010102-V1
| Партномер | TV101WXM-NU5, BE-AS010102-V1 |
Характеристики
1 802 грн.
від 1 802 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—White
Подписаться
Камера для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A
Акумулятор HB3080G1EBС для планшета Huawei MediaPad T3 10", AGS-L09, MediaPad T3 8', KOB-L09, оригінал
| Маркировка | HB3080G1EBС |
| Місткість | 4650mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
972 грн.
від 972 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Мікросхема керування живленням USB 358S 2166 для Xiaomi Redmi 3, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4A, Redmi Note 3
| Маркировка | USB 358S 2166 |
Характеристики
145 грн.
В корзину
Glass Lens + Polarizing film | Скло дисплея для телефону Apple iPhone 13 Pro Max, з поляризаційною плівкою
99 грн.
В корзину
Front Camera | Камера фронтальна для телефону Blackview A90, Blackview A90, оригінал
132 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Blackview A55, Blackview A55 Pro без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 048 грн.
В корзину
Задня кришка для телефону Blackview BV6800 Pro, зі склом камери, оригінал, з розбирання, б/у
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy S21 G991
178 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Mi 10T Lite, Mi 10T Lite M2007J17G, Poco X3, Poco X3 Pro, з OCA плівкою
134 грн.
В корзину
Акумулятор для планшета L16D1P33 Lenovo Tab M7 TB-7305X
| Маркировка | L16D1P33 |
| Місткість | 3500mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Тачскрін | Сенсор для планшета Apple iPad Pro 11" 2018, A1980 A1934, iPad Pro 11" 2020, A2228 A2068 A2230
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A, оригінал, 8500500744
| Партномер | 8500500744 |
Характеристики
Задня кришка для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, з боковими кнопками та склом камери, оригінал
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Redmi 12C, Redmi 12C 22120RN86I, Redmi 12C 22126RN91Y, Redmi 11C , Poco C55, Poco C55 22127PC95I, з OCA плівкою
89 грн.
В корзину
Акумулятор для телефону Blackview BV5500 Pro, BV5500
| Місткість | 4400mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
810 грн.
від 810 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Redmi Note 7, M1901F7G, оригінал
107 грн.
В корзину
Підсвічування дисплея для iPhone iPhone 7
157 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону LG K51S, K51S LMK510EMW, K51S LM-K510EMW, K51S LM-K510, з OCA плівкою
116 грн.
В корзину
LCD With Frame | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A05s A057, Galaxy A05s A057F, Galaxy A05s A057M, Galaxy A05s A057G з рамкою, оригінал (Service Pack), #GH81-24364A
| Тип матриці | PLS |
| Партномер | GH81-24364A |
Характеристики
2 083 грн.
Подписаться