Battery | Акумулятор EB-BA217ABY для телефону Samsung Galaxy A12 A125F, Galaxy A21s A217F, Galaxy M12 M127F, Galaxy A04s A047F (Li-ion, 3.85В, 5000mAh), оригінал, G9
| Маркировка | EB-BA217ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-22989A |
Характеристики
814 грн.
Подписаться
Дисплей Xiaomi Mi Note 10 M1910F4G, Mi Note 10 Lite M2002F4LG, Mi Note 10 Pro M1910F4S, без рамки
2 579 грн.
від 2 579 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 13 Pro, з рамкою, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
5 513 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 12 Pro Max кнопки увімкнення та регулювання гучності
133 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 12 mini основна
1 916 грн.
від 1 916 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
В корзину
Акумулятор NBL-40A2150 для телефону TP-Link Neffos C5 Plus TP7031A, оригінал
| Маркировка | NBL-40A2150 |
| Місткість | 2200mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
Green LCD Flex | Шлейф дисплея для iPhone iPhone XR
277 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для телефону iPhone 12/12 Pro вологозахисний, оригінал
36 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону OnePlus Nord N100, BE2013, без OCA плівки, (6.52"), 67 мм * 160мм
| Длина | 160мм |
| Ширина | 67 мм |
Характеристики
76 грн.
В корзину
Volume and Power Button | Натискач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Note 10 Lite, Note 10 Lite N770, Note 10 Lite N770F, Note 10 Lite N770U, Note 10 Lite, оригінал
89 грн.
від 89 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
- -
Цвет—Black
В корзину
Backlight | Підсвічування дисплея для планшета Apple iPad Air 2 A1566, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular A1567
490 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону TP-Link Neffos X20 TP7071A, з бічними кнопками
638 грн.
від 638 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для планшета Realme Pad RMP2102, Pad RMP2103, Pad 10.4" RMP2102, Pad 10.4" RMP2103, з OCA плівкою
202 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A1847 для Apple Watch Series 3 38mm (Li-ion, 3.82В, 279mAh), оригінал PRC
| Маркировка | A1847 |
| Місткість | 279mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
321 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону TECNO Camon 17P CG7n, Pova 2 LE7, із сенсорним екраном
1 384 грн.
від 1 384 грн.
выберете предложение—Original PRC
- Original PRC
- Service Original
В корзину
Тачскрін | Сенсор для планшета Huawei MediaPad M5 10,8", CMR-W09
Шлейф | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал, GH81-18208A
| Партномер | GH81-18208A |
Характеристики
Сенсорний екран для телефону Fly ERA Nano 2 (IQ239)
Дисплей для телефону Honor 7C, AUM-L41, Huawei Y6 2018, ATU-L21, з сенсорним екраном, логотип Honor
1 170 грн.
від 1 170 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M7 3rd Gen, Tab M7 3rd Gen TB-7306, Tab M7 3rd Gen TB-7306F, Tab M7 3rd Gen TB-7306X, Tab M7 3rd Gen TB7306, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
670 грн.
В корзину