Front Housing | Рамка дисплея для телефону Xiaomi Poco X3, Poco X3 NFC, Poco X3 Pro
Fingerprint Sensor Flex Cable | Сканер відбитка пальців Poco X3 NFC, Poco X3 Pro, Poco X3, оригінал
LCD FPC Connector Port | Конектор материнської плати для телефону Xiaomi Poco X3 NFC, Poco X3 Pro, Poco X2, K30 4G/5G, K30i
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
69 грн.
від 69 грн.
выберете предложение—на плате | mainboard
- на плате | mainboard
- на шлейфе | flex
Подписаться
Материнська плата для телефону Xiaomi Poco X3 Pro
По запросу
Нижня плата коннектора зарядки для Poco Poco X3 NFC/Poco X3 Pro, Poco X3, з мікрофоном, оригінал PRC
Charging Port Board | Нижня плата для телефону Poco Poco X3 NFC, Poco X3 Pro, Poco X3 конектора зарядки, з мікрофоном, оригінал PRC
217 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф міжплатний для телефону Xiaomi Poco X3, Poco X3 Pro, Poco X3 GT, Poco X3 GT 21061110AG, Poco X3 NFC, Poco X3 NFC M2007J20CG
109 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки включення та регулювання гучності для телефону Xiaomi Poco X3, Poco X3 Pro, Poco X3 GT, Poco X3 GT 21061110AG
204 грн.
В корзину
Акумулятор Max Bat BN46 для Xiaomi Redmi 7 M1810F6LG Redmi 7, Redmi 7 M1810F6LG, Redmi Note 8, Redmi Note 8T (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh) Ver.2
| Маркировка | BN57 |
| Длина | 64.00 mm |
| Ширина | 89.00 mm |
| Місткість | 4950mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128161394 |
Характеристики
569 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Poco X3, Poco X3 M2007J20CG, Poco X3 Pro
Loud Speaker With Frame | Динамік для телефону Xiaomi Poco X3, Poco X3 Pro, в рамці
160 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Mi 10T Lite, Mi 10T Lite M2007J17G, Poco X3, Poco X3 Pro, з OCA плівкою
134 грн.
В корзину
Біток під переклеювання для телефону Xiaomi Poco X3, Poco X3 Pro, Mi 10T Lite M2007J17G
650 грн.
Подписаться