Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 10 21061119DG, без рамки, (6.3"), оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
LCD | Дисплей для телефону TECNO Spark 9 Pro KH7n, без рамки, оригінал
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
526 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 9, M2003J15SG, M2003J15SS, M2003J15SC
51 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Lenovo S820, Assistant AS-5433, Nous NS 5006, Fly IQ4406; Lenovo A319, A850, A6010, A859, P780, A5000, S580, A536, S650, P2 P2a42 Xiaomi Redmi Mi 4A, Redmi 4x Y5s, TP804A, Neffos Y5L, TP801A, iNomi 5532, S820, A6000, Prestigio Wize P3 PSP3508 duo, NOKIA N1 Dual SIM TA-1047, Redmi Note 6 Pro, Redmi 5 MDG1, Tecno Spark 4 Lipark 3, Redmi 5a, A6000, Redmi 5A MCG3B, оригінал
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
27 грн.
В корзину
Camera optical blue filter 1X | Фільтр для телефону Apple iPhone 14, iPhone 14 Plus для ремонту камери
93 грн.
В корзину
Touch FPC Connector Port Onboard | Конектор сенсора для iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, оригінал, 20pin
| Кількість pin | 54 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
27 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985F, зі склом камери
1 184 грн.
від 1 184 грн.
выберете предложение—оригинал (PRC)
- оригинал (PRC)
Цвет—Mystic Bronze
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Redmi 6, Redmi 6A M1804C3CG, Redmi S2, Redmi 7A
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
34 грн.
В корзину
Скло для телефону TECNO Spark 4 Lite BB4K, без OCA плівки, (6.52")
Glass Lens + OCA | Скло екрану для телефону Motorola Edge 50 Fusion, Edge 50 Fusion XT2429, Edge 50 Fusion XT2429-1, з OCA плівкою
180 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20+ Plus G985 фронтальна, оригінал, з розбирання
| Партномер | Y2-RX-REV07-ED |
Характеристики
1 479 грн.
В корзину
Акумулятори Cameron Sino CS-IPH700XL, 616-00255 для iPhone 7, iPhone 7 A1660, iPhone 7 A1780, iPhone 7 A1779, iPhone 7 A1778 (Li-Polymer, 2200mAh, 3.8В), 489912
| Маркировка | 616-00255 |
| Длина | 39.46 mm |
| Ширина | 94.30 mm |
| Місткість | 2200mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Партномер | 4894128137948 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
223 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Realme C11 2020 RMX2185, з OCA плівкою, оригінал
111 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro
| Партномер | #380030000032 |
Характеристики
Дисплей для MP3-плеєра Apple iPod Touch 6 Gen, A1574, з сенсорним екраном, з рамкою
| Напруга мін. | 3,7В |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
Microphone Мікрофон для телефону HTC One 801e
49 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Teclast T40 Pro, без рамки, оригінал PRC, #TV104C9T-LH1
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 104 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 13 Pro конектора зарядки, з мікрофоном, оригінал
Дисплей для телефону Blackview A80 Pro
1 817 грн.
від 1 817 грн.
выберете предложение—REV: 065H081 с рамкой, оригинал Китай
- REV: 065H081 с рамкой, оригинал Китай
- REV: 065H020 без рамки, оригинал Китай
- REV: 065H081 без рамки, оригинал Китай
- REV: 065H020 с рамкой, оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Задня кришка телефону Samsung Galaxy S7, G930, G930F, G930FD