Battery Door with Adhesive | Задня кришка для телефону Motorola Edge XT2063, Edge XT2063-3, з проклейкою, Black
Мікросхема MT6357MRV для телефону Mediatek, Huawei Y5 AMN-LX9, Y6-Prime 2019 MRD-LX1F, Honor 8S, Vivo Y81, TP-Link Neffos C9s, TP7061A
| Маркировка | MT6357MRV |
Характеристики
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217
2 907 грн.
від 2 907 грн.
выберете предложение—с рамкой, Service Pack
- с рамкой, Service Pack
- без рамки, Service Pack
Подписаться
Мікросхема контролер живлення Power Supervisor S515 для телефонів Samsung T585 Galaxy Tab A 10.1 LTE, T580 10.1, J730F J7 2017, J530F J5 2017, #1203-008767
| Маркировка | S515 |
Характеристики
Шлейф JCID Non-removal Rear Camera Repair FPC Flex Cable для телефону Aplpe iPhone 12 Pro
258 грн.
В корзину
Плівка дисплея телефону Samsung Galaxy Z Fold4 F936, з OCA плівкою, оригінал
492 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung, Galaxy S21 FE G990, без рамки, оригінал (переклеєний), з дефектом
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
3 204 грн.
Подписаться
Charge connector | Конектор заряджання ZTE Blade V20, V Smart, A7S 2020, V1050, V2020, 8010, USB Type-C, 12 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
Характеристики
54 грн.
В корзину
SIM Card Tray | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy M21 M215, Galaxy M21 M215F, Galaxy M31 M315, Galaxy M31 M315F
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F, з бічними кнопками
415 грн.
від 415 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Цвет—Blue
Подписаться
Акумулятор EB-BG965ABE до Samsung Galaxy S9 Plus G965 (Li-ion, 3.85В, 3500mAh), оригінал, GH82-15960A
| Маркировка | EB-BG965ABE |
| Місткість | 3500mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-15960A |
Характеристики
1 133 грн.
від 1 133 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 4A, із сенсорним екраном
933 грн.
від 933 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—White
Подписаться
Charge connector | Конектор зарядки для телефону Google Pixel 6 Pro, Pixel 6 Pro G8VOU, Pixel 6 Pro GF5KQ, Pixel 6 Pro GLUOG, Pixel 7, Pixel 7 GVU6C, Pixel 7 GQML3, Pixel 7 GO3Z5, Pixel 7 Pro, Pixel GE2AE, Pixel 7 Pro GFE4J, USB Type-C, 24 pin.
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 24 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
67 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy M32 M325, Galaxy M32 M325, Galaxy M32 M325, з рамкою, оригінал (Service Pack), GH82-26193A
| Тип матриці | AMOLED |
| Партномер | GH82-26193A |
Характеристики
3 326 грн.
В корзину
Скло екрану під переклеювання для телефону Xiaomi Redmi note 10 5G, Redmi note 10T 5G, Redmi note 10T 5G M2103K19G, Redmi note 10 5G M2103K19C, (6,5")
Конектор навушників (Handsfree) для телефону Xiaomi Redmi Note 4, Redmi Note 4X
106 грн.
В корзину
Динамік поліфонічний Samsung Galaxy S20 FE 5G G781, в рамці
98 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A23 A235, Galaxy M23 5G M236, Galaxy M23 5G M236B, Galaxy M33 5G M336B, без рамки, оригінал (Service Pack), Rev 0.1
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
836 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy M33 5G M336B, Galaxy A13 A135, Galaxy M23 5G M236B, без рамки, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 041 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Realme C11 2021 RMX3231, C11 RMX3231, з OCA плівкою
111 грн.
В корзину