Battery | Акумулятор A2863 для iPhone iPhone 14, (Li-ion, 3.87В, 3279mAh), original IC, оригінал Китай
| Маркировка | A2863 |
| Місткість | 3279mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 055 грн.
В корзину
Speaker Anti-Dust Mesh 2pcs in one set | Пилозахисна сітка дзвінка для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE 2020, комплект 2шт
14 грн.
В корзину
Amplifier | Мікросхема підсилювач потужності IC 8100 AFEM-8100 Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro Max
| Маркировка | AFEM-8100 |
Характеристики
165 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону OPPO A74, A74 4G CPH2219 під переклеювання, без OCA плівки, оригінал
89 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy Tab A7 10.4 T505, USB Type-C
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 16 pin |
| Количество рядов | 1 |
Характеристики
Корпус телефону Apple iPhone 8 Plus High Copy
488 грн.
від 488 грн.
выберете предложение—уценка, с царапиной
- уценка, с царапиной
- EU
Цвет—Black
Подписаться
Скло екрана для телефону Asus ZenFone Max Pro M1 ZB601KL ZB602KL, X00TD, (5,99")
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G15, Moto G15 XT2521, Moto G15 XT2521-3, Moto G15 Power XT2521-5, Moto G15 Power XT2521-5, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
641 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-IPH110XL для телефону iPhone 11, (Li-Polymer, 3.83В, 3500mAh), оригінал, 4894128187431
| Маркировка | A2466 |
| Місткість | 4400mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
| Партномер | 4894128187462 |
Характеристики
1 006 грн.
В корзину
Green LCD Flex | Шлейф дисплея для Apple iPhone 11 Pro
720 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A52s 5G A528, з OCA плівкою
113 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для Lenovo Vibe P1m, P1ma40, Blackview A20, A2010-a, Camon 15 CD7, Spark 5 Pro KD7, Motorola Moto E6s XT2053-1, Redmi 3s, Spark 7 KF6n
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
| Расстояние между ножками крепления | 10 мм |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка для телефону OnePlus 8T KB2003, зі склом камери, оригінал PRC
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A41, Galaxy A41 A415, Galaxy A41 A415F, з рамкою, (6.1"), оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 280 грн.
Подписаться
Роз'єм | Charge connector для телефону Lenovo S5, K520, 12 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
49 грн.
В корзину
Motherboard Retaining Bracket | Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy S8 Plus, Galaxy S8 Plus G955, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F , оригінал
178 грн.
Подписаться
Динамік для Neffos C7 TP910A, Neffos Y5s TP804A, Neffos C5A TP703A, Neffos X1 Lite TP904A, Neffos X1
Динамік для телефону Redmi Note 9 M2003J15SG Neffos C7 TP910A, Neffos X5 TP903A, Neffos X9 TP911A 5, TECNO Camon 12 CC7, Camon 12 Air CC6, Meizu M1 Note, Meizu M2 Note, Meizu M2 Mini, Meizu M3s Y685H, Meizu M3 mini, Meizu M3 Note M681H, Microsoft Nokia Lumia 435, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 105, Asha, 306 Asha, 309 Asha, 500 Asha, 515 Dual Sim, Lumia 530, Lumia 610, Lumia 700, Lumia 720, Lumia 820, Lumia 920, Sony Ericsson ST17i, Sony Xperia E C5 C1604 Xperia E Dual, C1605 Xperia E Dual, C5302 M35h Xperia SP, C5303 M35i Xperia SP, D2502 Xperia C3 Dual, D2533 Xperia C3 Dual, D5322 Xperia T2 Ultra DS, MT2 , EARP Lean -N, Huawei Y5 II CUN-U29, TECNO POP 2F B1F, Spark 5 Pro KD7, Asus ZenFone Max Pro M1 ZB601KL ZB602KL X00TD, Xiaomi Redmi Note 5, Redmi Note 9 M2003J15SG, Tecno Spark
| Длина | 6 мм |
| Ширина | 12 мм |
Характеристики
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Mi 11, Mi 11 M2011K2C, Mi 11 M2011K2G, без рамки, оригінал (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
4 855 грн.
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Xiaomi Redmi Note 13 5G, Redmi Note 13 5G 2312DRAABG, з OCA плівкою
123 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A24 5G A245, Galaxy A24 5G A245F, Galaxy A24 5G, без OCA плівки
98 грн.
В корзину