Лоток | Тримач SIM картки для телефону LG X Power K220DS
Дисплей для телефону TECNO POP 4 Pro BC3 (6,52")
По запросу
Шлейф | Нижня плата для телефону Motorola Moto G8 Plus Moto G8 Plus XT2019-1 з мікрофоном
По запросу
Шлейф передньої камери для телефону Apple iPhone XR, з Dot Projector
По запросу
Тачскрін | Сенсор для планшета Nomi Corsa4 C070014, XC-GG0700-283-A1
| Партномер | XC-GG0700-283-A1 |
Характеристики
По запросу
Шлейф для телефону Blackview BV6000 Pro
По запросу
Акумулятор Li566376HTT для телефону Blackview BV6000 Pro, 6000mAh
| Маркировка | Li566376HTT |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
По запросу
Дисплей для телефону Caterpillar CAT B26 CAT B26
По запросу
Тачскрін | Сенсор для телефонів TECNO POP 2F B1F
По запросу
Рамка кріплення для телефону TECNO Camon 12 CC7
По запросу
Акумулятор Cameron Sino CS-SMA510XL, EB-BA510ABE, GH43-04563A для Samsung Galaxy A5 2016 Duos, SM-A5100, SM-A510F, SM-A510F/DS, SM-A510K, SM-5 -A510S, SM-A510Y/DS (Li-Polymer, 2900mAh, 3.85В), 4894128132622
| Маркировка | EB-BA510ABE, GH43-04563A |
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128132622 |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
По запросу
Акумулятор Cameron Sino CS-IPA148SL, 6712-6700, A1484 для Apple Air 1st, MD785LL/A, MD786LL/A, MD787LL/A, MD788LL/A, MD789LL/A, MD790LL/A, ME898LL/A, ME906LL/A, ME991LL/A, ME993LL/A, ME997LL/A A, MF009LL/A, MF010LL/A, MF012LL/A, MF013LL/A, MF015LL/A, MF016LL/A, MF018LL/A, MF019LL/A, MF020LL/A, MF024LL/A, MF026 MF532LL/A (Li-Polymer, 8820mAh, 3.82В), 4894128087670
| Маркировка | 6712-6700, A1484 |
| Місткість | 8820mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128087670 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
По запросу
Тачскрін | Сенсор для планшета Amazon Fire HD10 9th 2019, M2V3R5
По запросу
Задня кришка для планшета Lenovo Tab 7 Essential, TB-7304I
По запросу
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A20e 2019 A202F
По запросу
Акумулятор Cameron Sino CS-LVY385NB, L15C2K31, L15D2K31 Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850F, YT3-850M (Li-Polymer, 6100mAh, 3.75В), 48941385
| Маркировка | L15C2K31, L15D2K31 |
| Місткість | 6100mAh |
| Напруга мін. | 3.75В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128151203 |
| Совместимость c брендом | Lenovo |
Характеристики
По запросу
Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy J6 2018 J600F
По запросу
Шлейф кнопок регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy J3 2017 J330
По запросу
Набір гвинтів для телефону Samsung Galaxy A31 2020, A315F/DS
По запросу