LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 M1901F7G, Redmi Note 7 Pro
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 104 грн.
від 1 104 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
Подписаться
Материнська плата для телефону Meizu M2 Mini, #WX8M71C1-2-02, несправна, донор
304 грн.
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка для телефону iPhone 17 Pro
202 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для планшета Samsung Galaxy Tab S9 FE, Galaxy Tab S9 FE X510, Galaxy Tab S9 FE X516B, оригінал, USB Type-C
500 грн.
Подписаться
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max
36 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 FE, Galaxy S20 FE 5G, Galaxy S20 FE G781, Galaxy S20 FE G780B, Galaxy S20 FE 781U, без рамки
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
4 140 грн.
від 4 140 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеен)
- оригинал (переклеен)
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G G998U, Galaxy S21 Ultra 5G, без рамки, оригінал (Service Pack), GH82-24591A
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Партномер | GH82-24591A |
Характеристики
8 554 грн.
Подписаться
Ear Speaker Flex Cable | Динамік для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm, Galaxy Watch Active 2 44mm SM-R820, зі шлейфом, оригінал (знятий з годинника)
130 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Apple iPhone 12 Pro
252 грн.
від 252 грн.
выберете предложение—большой вырез под камеру
- большой вырез под камеру
Цвет—Gold
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S10 G973, Galaxy S10 G973F/DS, з рамкою, Service оригінал
Volume and Power Button | Натискач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Huawei P20, Huawei P20 EML-L29
Акумулятор EB-BG975ABU для телефону Samsung Galaxy S10 Plus, G975, G975F, G975F/DS (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал, GH82-18827A
| Маркировка | EB-BG975ABU |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-18827A |
Характеристики
1 026 грн.
Подписаться
IC Power Supply Мікросхема управління живленням BQ25601 для телефону Xiaomi, Redmi Note 5A, Honor 10 Lite, Huawei, P Smart Z
| Кількість pin | 24 pin |
| Маркировка | BQ25601 |
Характеристики
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, (6,8")
502 грн.
від 502 грн.
выберете предложение—1:1 оригинал
- 1:1 оригинал
- repainted A+
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BG985ABY для телефону Samsung Galaxy S20 Plus G985, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ Plus G985 (Li-ion, 3,8 22133A
| Маркировка | EB-BG985ABY |
| Місткість | 4500mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-22133A |
Характеристики
1 140 грн.
Подписаться
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для iPhone 17
401 грн.
В корзину
SIM Card Tray | Тримач SIM картки для Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G, на дві SIM-картки
Ear Speaker | Динамік для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3SG, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, Mi 10T Pro 5G
87 грн.
В корзину
Шлейф для планшета Apple iPad 9.7" 6-го покоління 2018, A1893, A1954 конектора зарядки, з компонентами
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Light Sensor Anti-dust Gasket | Прокладка датчика наближення, освітлення для телефону Xiaomi Redmi Note 10, Redmi Note 10 4G, Redmi Note 10 M2101K7AG, Redmi Note 10 M2101K7AI, оригінал
37 грн.
Подписаться