Дисплей для розумного годинника GARMIN FENIX 5S, Fenix 5S Sapphire, з сенсорним екраном, (1,1")
По запросу
Шлейф для телефону Honor 8S, KSA-LX9, кнопки вмикання та регулювання гучності, оригінал
143 грн.
Подписаться
Динамік для телефону TWOE 2E E500A, 2017р., E500A, 2017р., Gigaset GS100, оригінал
81 грн.
В корзину
Акумулятор 2S 35C для квадрокоптера MJX Bugs 6, з XT30, (105x34,5x20 мм)
| Маркировка | 2S 35C |
| Місткість | 2300mAh |
| Напруга мін. | 7,4В |
Характеристики
1 135 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Huawei P Smart 2017, FIG-LX1, оригінал
131 грн.
В корзину
Акумулятор HB396689ECW для телефону Huawei Mate 9, Mate 9 Pro, Nova 2 Lite, Y7 Prime (Li-ion, 3900mAh)
| Маркировка | HB396689ECW |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
365 грн.
Подписаться
Скло основної камери для телефону Huawei Y6 2019, MRD-LX1
67 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy J5 2017 J530F
Коаксіальний RF кабель для телефону TECNO POP 4 Pro BC3*129 мм, оригінал
| Длина | 129 мм |
Характеристики
143 грн.
В корзину
Задня кришка для планшета Lenovo Tab 7 Essential, TB-7304I
По запросу
Роз'єм | Конектор SIM-карти для планшета Lenovo Yoga Tablet 8, B6000, B8000, A5500, S8000
93 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Huawei P40 Lite, JNY-LX1, з коннектором зарядки, оригінал
230 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Nokia, N85, N95, Asha 202, Asha 203, 6730 Classic, C2-02, C2-03, C2-05, C2-06, C2-08, E66, Philips ShoqBox
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
43 грн.
В корзину
Шлейф конектора навушників для телефону Samsung Galaxy Grand Prime VE, G531F, з динаміком розмовним
166 грн.
В корзину
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F
45 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi 7
117 грн.
В корзину
Блок живлення для ноутбука Asus, ASUS UltraBook UX21, UX31, UX32, VivoBook X202, X553MA, (7 pin), PJ087
| Кількість pin | 7 pin |
Характеристики
67 грн.
В корзину
Притискна планка нижнього шлейфу для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, оригінал
81 грн.
В корзину
Прижимна планка для телефону Asus Zenfone 4 Max Pro, ZC554KL, материнської плати, оригінал
81 грн.
В корзину
Шлейф датчика наближення Samsung Galaxy S7, G930, G930F, G930FD
81 грн.
В корзину