Камера для телефона Xiaomi Redmi 6, M1804C3DG
Середня частина корпусу для телефону TECNO POP 3 BB2, зі склом камери, оригінал
59 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy Note 5, N9200, синя
45 грн.
Подписаться
Нижня плата Шлейф для телефону Huawei P9, EVA-L19, з конектором навушників, мікрофона, оригінал
512 грн.
Подписаться
Камера для телефона Asus ZenFone 4, ZE554KL, основна
390 грн.
Подписаться
Товкач кнопки HOME для телефону Samsung Galaxy A3 2016 A310F
Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy A7 (2017), A720F, з антеною
43 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, тип 1, оригінал
131 грн.
Подписаться
Аккумулятор для телефона Apple iPhone 6
| Місткість | 1810mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
403 грн.
Подписаться
Прижимна планка для телефону Apple iPhone XR, дисплея
166 грн.
Подписаться
Sensor Flex Cable | Шлейф датчика наближення для телефону iPhone XR, з датчиком освітлення, наближення та розмовним динаміком, оригінал, з розбирання
| Партномер | 821-01693-A |
Характеристики
304 грн.
В корзину
Прижимна планка для телефону Apple iPhone 7, акумулятора
43 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Lenovo A1000m
43 грн.
Подписаться
Шлейф датчика наближення для телефону Huawei P Smart, FIG-LX1, оригінал
166 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, оригінал
81 грн.
В корзину
Задня панель корпусу (кришка) для телефону Meizu U20
Дисплей для телефону Huawei Nova 2 2017 PIC-LX9, без рамки, High Copy
1 085 грн.
Подписаться
Акумулятори Cameron Sino CS-MXT300SL, EY30, SNN5945A для Motorola, Moto X 2nd 2015, Moto X 3605, Moto X+1, New Moto X 2015, XT1085, XT1092, XT1094, XT1096 .8В ), 4894128100195
| Маркировка | EY30, SNN5945A |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128100195 |
| Совместимость c брендом | Motorola |
Характеристики
488 грн.
В корзину
Набір гвинтів для телефону Samsung Galaxy M21 M215F, Galaxy M21 M215, Galaxy M31s M317, Galaxy M31s M317F
106 грн.
В корзину