Материнська плата для телефону Samsung Galaxy S4 I9500, з розбирання, (можливе блокування кодом користувача)
230 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Google Pixel 4a 5G, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
5 340 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Alcatel 3T 2020 9032X, (8")
748 грн.
Подписаться
Скло для планшета Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F, оригінал
76 грн.
В корзину
Акумулятор HB3447A9EBW для Huawei P8, GRA L09
| Маркировка | HB3447A9EBW |
| Місткість | 2600mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
378 грн.
В корзину
Шлейф антени Wi-Fi для телефону Apple iPhone X, 821-01686
| Партномер | 821-01686 |
Характеристики
192 грн.
Подписаться
Мікросхема пам'яті KLM8G1WEPD-B031
| Маркировка | KLM8G1WEPD-B031 |
Характеристики
Акумулятор FC40 для телефону Motorola Moto G3, XT1550, оригінал
| Маркировка | FC40 |
| Місткість | 2315mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
390 грн.
Подписаться
Материнська плата для планшета Asus ZenPad 3S 10' P027, Z500M
2 089 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei P30 Pro, VOG-L29, (6,47")
252 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону LG G6, H870DS, оригінал
57 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 6 Plus
93 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A3 A300, A300F, (4,5")
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону ZTE Blade A3 2020, Blade A5 2019
99 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок Huawei MatePad T8 Kob2-W09, MatePad T8 Kobe2-W09
93 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для планшета Lenovo Tab M8 LTE 2/32GB, TB-8505X, 175мм
| Длина | 175мм |
Характеристики
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Роз'єм | Конектор для телефону Sony Xperia XA1 Dual, G3112 заряджання
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 10 pin |
Характеристики
57 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TECNO POP 3 BB2, оригінал
217 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy J5 Prime G570
205 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, оригінал
81 грн.
В корзину