Прижимна планка конектора акумулятора Huawei P30 Lite (2019), MAR-LX1A
81 грн.
В корзину
Мікросхема контролер живлення SMB1359
| Маркировка | SMB1359 |
Характеристики
217 грн.
Подписаться
Акумулятор BN35 для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1
| Маркировка | BN35 |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
403 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Huawei P Smart S 2020 AQM-LX1, (6,3")
89 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Xiaomi Mi 8 Pro, M1807E8A, (6,21")
166 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JG міжплатний
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JG конектора заряджання, з конектором навушників та мікрофоном
Скло камери для телефону Asus Zenfone 6, ZS630KL
37 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy S7 G930F, (5,1")
85 грн.
Подписаться
Дисплей для Lenovo S60, із сенсорним екраном, чорний
453 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель | Шлейф для телефону TWOE 2E E450A
43 грн.
В корзину
Акумулятор BG58100 для HTC EVO 3D, Sensation XE Z715e, Sensation XL X315e (Li-ion, 1520mAh)
| Маркировка | BG58100 |
| Місткість | 1520mAh |
Характеристики
403 грн.
В корзину
Нижня плата (шлейф) для телефону HTC Desire 601, з конектором заряджання та мікрофоном
45 грн.
В корзину
Аккумулятор C11P1612 для телефона Asus Zenfone 4 Max, ZC554KL, оригинал
| Маркировка | C11P1612 |
| Місткість | 4850mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
623 грн.
Подписаться
Шлейф антени Wi-Fi Apple iPhone Xs, 821-01860
| Партномер | 821-01860 |
Характеристики
279 грн.
В корзину
Акумулятор для iPhone 8 Plus (Li-Polymer, 3.82В, 2691mAh), Original IC
| Місткість | 2691mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-00367 |
Характеристики
565 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 5, датчика наближення, з камерою
117 грн.
В корзину
Камера для телефона Asus ZenFone Max Plus M1, ZB570TL, основна (ширококутна), оригінал
220 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 5c конектора зарядки, з конектором навушників та мікрофоном
107 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
По запросу