Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для iPhone 15, без мікросхеми
Power IC | Мікросхема PMI632-902-00 для телефону Xiaomi Redmi 8, Redmi 8A, Redmi Note 8, Redmi Note 8T, Galaxy A20s A207F, Galaxy A20s 2019 A207, Galaxy
| Маркировка | PMI632-902-00 |
Характеристики
178 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Samsung Galaxy A52, Galaxy A52 5G A526, Galaxy A52 5G A526F, Galaxy A52 5G A526B, Galaxy A52 5G A526B, Galaxy A52 5G A526B
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
409 грн.
В корзину
Задня кришка для телефону OPPO A15, OPPO A15 CPH2185, зі склом камери, оригінал Китай
Charge IC | Мікросхема керування живленням SMB1396 002-02 для телефону Asus ROG Phone 5s ZS676KS, Xiaomi Mi 11, Xiaomi Mi 11 M2011K2C, Mi 12
| Маркировка | SMB1396 002-02 |
Характеристики
134 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Apple iPhone 6, з бічними кнопками, з утримувачем SIM картки
527 грн.
від 527 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У (с шлейфами)
- оригинал Б/У (с шлейфами)
Цвет—Gold
Подписаться
Soft Glass With OCA | Плівка дисплея для телефону Huawei Mate X3, Mate X3 ALT-AL00, Mate X3 ALT-L29, з OCA плівкою
356 грн.
В корзину
LCD | Дисплей Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G, Poco X3 GT, Poco X3 GT 21061110AG, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
666 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Motorola G13/G23, Moto G13 XT2331-2, Moto G23 XT2333-3, з OCA плівкою
68 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 14 Pro Max, без чіпа, підвищеної ємності
| Місткість | 4770mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
604 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Doogee S41 Max
377 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону Blackview A90, Blackview A90, оригінал, з розбирання, (4/64Gb)
535 грн.
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy Z Flip F700, оригінал (знято з телефону)
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
227 грн.
Подписаться
Мікросхема ME4057A управління зарядкою
| Кількість pin | 8 pin |
| Маркировка | ME4057A |
Характеристики
92 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 13 Pro, Акумулятор підвищеної ємності
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
686 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A03 A035, без рамки, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A05 A055, Galaxy A05 A055F, Galaxy A05 A055M, Galaxy A05 SM-A055, Service оригінал, #GH81-24200A
| Партномер | GH81-24200A |
Характеристики
445 грн.
В корзину
Лінза камери Blue lens (1x) для iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
372 грн.
Подписаться
Front Housing | Рамка для телефону Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 S911, Galaxy S23 S911B
Loud Speaker With Frame | Динамік для телефону Blackview A90, Blackview A90, в рамці
247 грн.
В корзину