LCD | Дисплей для телефону OPPO A72 CPH2067, A52, A92, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
913 грн.
від 913 грн.
выберете предложение—оригинал (PRC)
- оригинал (PRC)
Цвет—Black
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Meizu Pro 7 M792H, (5,2")
Шлейф для телефону Xiaomi Redmi Note 5 M1803E7SG
Задня кришка для телефону Asus Zenfone 4 Max, X00HD, ZC520KL, зі склом камери
Задня кришка телефону Gigaset GS100, оригінал
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A6+ Plus 2018 A605 із сенсорним екраном
3 452 грн.
від 3 452 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
- OLED
Подписаться
Задня кришка телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 13 mini
365 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Meizu 16th, M882H, із сенсорним екраном
Задня кришка для телефону Honor 7A Pro AUM-L29, з бічними кнопками та склом камери
Акумулятор Cameron Sino CS-NK5CHL, BL-5C, BL-5CA для Nokia 1100, 1101, 1110, 1110i, 1112, 1200, 1208, 1255, 1280, 1315, 1602, 1 270, 2280, 2285, 2300, 2310, 2355, 2600, 2600 classic, 2610, 2626, 2700 classic, 2730 classic, 3100, 3105, 3109 Classic, 3110, 31 25, 3600, 3620, 3650, 3660, 6030, 6085, 6086, 6108, 6175i, 6230i, 6265, 6265i, 6268, 6270, 6282, 6555, 6600, 6630, 6670, 680 i, 6822, 7600, 7610, Asha 230 DualSim, C1, C1-00, C1-01, C1-02, C2, C2-01, C2-02, C2-03, C2-06, C2-07, E50, E60, LD-3W, N70, N71, N72, N91, N91 8GB, N-Gage 2600, N-Gage 3120, N-Gage 6630, RM-986, X2-01, X2-05 (Li-ion, 1200mAh, 3.7В), 4894128059783
| Маркировка | BL-5C, BL-5CA |
| Місткість | 1200mAh |
| Напруга мін. | 3.7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
| Партномер | 4894128059783 |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
209 грн.
Подписаться
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 12 mini
32 грн.
В корзину
Камера для планшета Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850M основна
538 грн.
від 538 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Slate Black
Подписаться
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Huawei Nova 2 2017, PIC-LX9, з мікрофоном
Рамка кріплення для телефону Honor 20 PRO, YAL-L41
Тачскрін | Сенсор для телефонів Samsung Galaxy S7 Edge G935F
Дисплей для телефону Asus ZenFone Go X00BD, ZB500KG, із сенсорним екраном
0000
5
шт
443 грн.
886 грн.
-50%
Економія 443 грн.
від 443 грн.
886 грн.
-50%
Економія 443 грн.
Цвет—Black
В корзину
Мікросхема Mediatek MT6323GA для телефону Mediatek Samsung, Fly IQ4410i Phoenix 2, Lenovo TAB 2 A7-30, контролер живлення
| Маркировка | MT6323GA |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
93 грн.
Подписаться
Акумулятор BN48 Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 6 Pro M1806E7TG (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN48 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
512 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Meizu M8 M813H, M8 Lite M816H, (5,4")
від 65 грн.