Battery Door with Adhesive | Задня кришка для телефону Xiaomi Redmi 12, з проклейкою
Loud Speaker With Frame | Динамік поліфонічний для телефону Blackview BV6600, в рамці, оригінал.
658 грн.
Подписаться
Кнопки для телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, Galaxy Note 10 N970F, кнопки включення та регулювання гучності
125 грн.
від 125 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Silver
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Fold2 F926, Galaxy Fold 3 5G F926, без рамки, оригінал (переклеєний), зовнішній/передній
4 361 грн.
Подписаться
Power IC | Мікросхема MAX77705C управління живленням Samsung Galaxy Note 10+ N975, Galaxy Note 10+ N975F, Galaxy Note 9 N960, Galaxy S10 G973 G975, Galaxy S10 G975U, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, Galaxy S20 Ultra G988, оригінал
| Маркировка | MAX77705C |
Характеристики
118 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Apple iPhone XS Max
291 грн.
від 291 грн.
выберете предложение—большой вырез под камеру (без надписи)
- большой вырез под камеру (без надписи)
- стандартный вырез под камеру
Цвет—White
В корзину
Power Button&Fingerprint Sensor Flex | Шлейф для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, кнопки включення
Материнська плата для телефону TECNO Pova LD7, H694_V1.4A4
| Партномер | H694_V1.4A4 |
Характеристики
0000
1
шт
1 405 грн.
2 809 грн.
-50%
Економія 1 404 грн.
від 1 405 грн.
2 809 грн.
-50%
Економія 1 404 грн.
выберете предложение—6/128 Gb
- 6/128 Gb
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G S908, Galaxy S22 Ultra 5G S908B, Service оригінал
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Партномер | GH96-14788A |
Характеристики
10 698 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 WiFi T500, Galaxy Tab A7 10.4" LTE T505, (10,4")
174 грн.
від 174 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Дисплей Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020, Galaxy Tab A7 10.4 WiFi T500, Galaxy Tab A7 10.4" LTE T505, без рамки, (10.4"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 540 грн.
В корзину
Мікросхема управління живленням BQ24296M Texas Instruments, Lenovo Tab 2 A7-30, Tab 2 A7-30DC, Tab 2 A7-30F, Tab 2 A7-30HC, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50L 3G, Tab 2 A8-50LC ; мобільних телефонів Meizu M1 Note; Huawei Y6 Pro TIT-U02; Lenovo P70, S860, S90, TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A
| Маркировка | BQ24296M |
Характеристики
Дисплей до телефону Samsung Galaxy Note 10 Lite N770
4 717 грн.
від 4 717 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- с рамкой, Service Pack
Цвет—Black
Подписаться
Задня кришка для телефону OnePlus 9 Pro, LE2120, LE2121, LE2123, LE2125LE2127, зі склом камери, оригінал Китай
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 14 Pro, без чіпа, підвищеної ємності
| Місткість | 3400mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
600 грн.
Подписаться
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro 4G, зі шлейфом кнопки включення, оригінал
Loud Speaker With Frame | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Redmi Note 12 4G, Redmi Note 12 23028RA60L, Redmi Note 12 23021RAAEG, Redmi Note 12 23021RAA2Y, Redmi Note 12 23027RAD4I, в рам
198 грн.
В корзину
Spin Axis Flex Cable | Шлейф корпусного механізму для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020, Galaxy Flip 2020, оригінал
Battery | Акумулятор A1596 Cameron Sino CS-ARP200SL для зарядного кейсу Apple AirPods 1, Air Pods 2, (Li-Polymer, 3.8В, 390mAh), оригінал, 4894128157892
| Маркировка | A1596 |
| Длина | 20.05 mm |
| Ширина | 35.00 mm |
| Місткість | 390mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Партномер | 4894128157892 |
Характеристики
353 грн.
Подписаться