LCD | Дисплей для телефону Redmi Note 11 Pro, Poco X4 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro 5G, з рамкою, оригінал (Service Pack) #5600010K6S00
| Тип матриці | AMOLED |
| Партномер | 5600010K6S00 |
Характеристики
4 675 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Mi 9T, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Mi 9T Pro, із сенсорним екраном
6 191 грн.
від 6 191 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, OLED (копия)
- с рамкой, Amoled (оригинал)
- оригинал Китай
Цвет—Glacier Blue
Подписаться
Задня кришка телефону Xiaomi Mi Note 10 Lite M2002F4LG, копія
Battery | Акумулятор EB-BA905ABU для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F (Li-ion, 3.85В, 3700mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BM526ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
977 грн.
Подписаться
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Poco M4 Pro, Poco M4 Pro 4G, без рамки
36 грн.
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка для телефону Xiaomi Redmi Note 14, Redmi Note 14
Камера для телефону iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, оригінал
1 233 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор зарядки Xiaomi Redmi 10C, Redmi Note 11, Redmi Note 11S, Redmi Note 12 230 mi Note 12 4G, Redmi Note 12 NFC 23021RAA2Y, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
| Расстояние между ножками крепления | 12,4 мм |
Характеристики
80 грн.
В корзину
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Стекло дисплея для телефона Samsung Galaxy S20+ Plus, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ Plus 5G, Galaxy S20+ Plus 5G G986, Galaxy S20+ Plus G985, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Plus 5G, Galaxy S20 Plus G985, Galaxy S20 Plus 5G G986, с поляризационной пленкой
320 грн.
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка телефону TECNO Spark 20, Spark 20 KJ5, Spark 20 KJ5n, зі склом камери
Тачскрін | Сенсор телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955F
Дисплей для телефону OPPO A74 4G CPH2219, OPPO A94 5G CPH2211, Reno5 Z CPH2211, без рамки
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
LCD | Дисплей для телефону Nokia C22, Nokia C32, Nokia C22, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
700 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону TECNO Spark 5 Pro KD7, H6211_V1.1
| Партномер | H6211_V1.1 |
Характеристики
2 237 грн.
від 2 237 грн.
выберете предложение—4/128 Gb (снято с нового телефона)
- 4/128 Gb (снято с нового телефона)
- 4/64 Gb (снято с нового телефона)
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone XS Max
Battery | Акумулятор EB-BF700ABY для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, Li-ion, 3.86В, 2370mAh,
| Маркировка | EB-BF700ABY |
| Місткість | 2370mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
326 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro 4G, оригінал
310 грн.
В корзину
Корпус для планшета Apple iPad mini 2 (Wi-Fi) A1490 з компонентами
535 грн.
від 535 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Space Gray
В корзину
Earpiece Dust Mesh | Захисна сітка динаміка для телефону iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max
32 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки ввімкнення та регулювання гучності для телефону Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 10 Pro M2101K6R, Redmi Note 10 Pro M2101K6G, Redmi Note 10 Pro 4G, оригінал PRC
97 грн.
В корзину