Акумулятор BL-49GT для телефону TECNO Camon 17P CG7n, 4900mAh
| Маркировка | BL-49GT |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
776 грн.
від 776 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Камера для телефону Blackview BV6800 Pro, оригінал
Задня кришка телефону Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JG
193 грн.
від 193 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Blue
В корзину
Скло дисплея для телефону Huawei P40 Lite 2020 5G, P40 Lite 5G, з OCA плівкою
116 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф зарядного конектора для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, OnePlus Nord, One+ Nord, оригінал, UEF017
| Партномер | UEF017 |
Характеристики
445 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для iPhone 13
38 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея вологозахисний для телефону Samsung Galaxy A71 A715, Galaxy A71 A715F, Galaxy A71 2019 A715
41 грн.
В корзину
Touch ID | Сканер відбитка пальців для телефону Huawei P40 Lite, JNY-LX1
Акумулятор Cameron Sino CS-HKP100SL, CP-HK06 GSP1029102 01 для Harman/Kardon, Go Play, Go Play Mini, GO+ Play (Li-Polymer, 3000mAh, 7,4В), 4894128144434
| Маркировка | CP-HK06 GSP1029102 01 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 7,4В |
| Партномер | 4894128144434 |
| Совместимость c брендом | Harman/Kardon |
Характеристики
788 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для телефонів Meizu M5s M612H
Задня кришка телефону Honor 20 YAL-L21, зі склом камери, оригінал
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S7, G930, G930FD, оригінал, з розбирання
Задня кришка для телефону Huawei Y5 (2018), DRA-L21, DRA-L22, DRA-L02, з бічними кнопками та склом камери
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 14C, Redmi 14C 2411DRN47C, Redmi 14C 2409BRN2CA, Poco C75, Xiaomi Poco C75, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
582 грн.
Подписаться
Дисплей для Samsung Galaxy S20 Ultra G988, без рамки, оригінал (переклеєний, з дефектом-чорна пляма)
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, без рамки, оригінал (переклеєний, з дефектом-чорна пляма)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
6 898 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone 11 Pro
Дисплей для телефону TP-Link Neffos C5S TP704A, з сенсорним екраном, з рамкою, оригінал
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 13 Pro Max, Service оригінал
90 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для телефона Doogee X90, без OCA плівки, оригінал
Скло дисплея для телефону OPPO A17 CPH2477, A78 5G, з OCA плівкою, оригінал
129 грн.
В корзину