Акумулятор Cameron Sino CS-JMP300SL для портативної колонки JBL Pulse 3
| Маркировка | CS-JMP300SL |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 7,4В |
Характеристики
1 055 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону ZTE A6, A6 Lite, A6 Max, Bravis NB106, K710-10KS, POP 3 BB2
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
17 грн.
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для Samsung Galaxy A40 2019 A405F, (5,9")
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904A, оригінал
Сенсорний екран для телефону Huawei P8 Lite (2017) (PRA-LA1), PRA-LX2, PRA-LX1, PRA-LX3
Full Set Screws + Inner Small Parts | Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 14 Pro
330 грн.
В корзину
Скло для телефону Google Pixel 5, без OCA плівки
81 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Motorola XT2053 Moto E6s, без плівки OCA
98 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone 12 mini (Li-ion, 3,83 В, 2227mAh)
| Місткість | 2227mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
923 грн.
Дисплей для телефону Blackview A90, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
670 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TECNO Spark 7 KF6n
Дисплей для телефону Motorola Moto G 5G Plus, XT2075-3, із сенсорним екраном
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Mi A2 Lite, Redmi 6 Pro, з мікрофоном
Мікросхема пам'яті H9TP32A8JDBC/KMK7U000VM-309/KMKUS000VM-B410
| Маркировка | H9TP32A8JDBC/KMK7U000VM-309/KMKUS000VM-B410 |
Характеристики
356 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG530CBE для телефону Samsung Galaxy J2 2018 J250, Galaxy J2 2016 J320, Galaxy J5 2015 J500
| Маркировка | EB-BG530CBE |
| Місткість | 2600mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
LCD | Дисплей для телефону OPPO Reno 12, Reno 12 CPH2625, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 214 грн.
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло для планшета Xiaomi Redmi Pad Pro 5G, Redmi Pad Pro 5G 24074RPD2G, Redmi Pad Pro 5G 24074RPD2I, Redmi Pad Pro 5G 24074RPD2C, з OCA плівкою
149 грн.
В корзину
Built-in Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф для телефону OnePlus, AC2001 Nord, AC2003 Nord, OnePlus Nord, One+ Nord, оригінал, #OEF017-0
| Партномер | OEF017-0 |
Характеристики
90 грн.
В корзину
Стикер акумулятора для iPhone iPhone 14
46 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Face ID repair FPC Flex iPhone 12 mini
599 грн.
В корзину