Шлейф для телефону Xiaomi Redmi 9, Redmi 9 M2004J19AG кнопки вмикання та регулювання гучності
107 грн.
В корзину
Камера для телефону Xiaomi Redmi 3, Redmi 3 Pro
LCD With Frame | Дисплей для телефону Huawei Honor X8, Honor X8 TFY-LX1, Honor X8 TFY-LX2, Honor X8 TFY-LX3, з рамкою
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G41 XT2167, Moto G41 XT2167-2, Motorola G41, Moto G71 XT2169, Motorola G71 5G, Moto G31, Moto G31 XT2173-3, OLED
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 326 грн.
В корзину
Шлейф JCID Rear Camera Repair FPC Cable iPhone 11
491 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei Mate 9, MHA-AL00, (5,9")
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для планшета Lenovo Tab M11 TB330, Tab M11 TB330FU, Tab M11 TB-330, Tab M11 (2024), з OCA плівкою
164 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto E13, Motorola E13, Motorola Moto E13, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
437 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для розумного годинника Apple Watch Series 7 41mm, з мікрофоном, оригінал (знятий з годинника)
445 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону iPhone XS, з рамкою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Retina OLED |
Характеристики
1 690 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Xiaomi Poco M2, Poco M3, Redmi 9T, з OCA плівкою
86 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Oppo Reno10 CPH2531, Oppo Reno10, Oppo Reno 10 5G, Oppo Reno10 5G CPH2531, Oppo Reno 10 CPH2531, з OCA плівкою
235 грн.
В корзину
Receiver FPC | Шлейф для телефону JCID iPhone XS Max для відновлення Face ID та True Tone
722 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A32 5G A326B, з рамкою, (6.5"), оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 068 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A71, Galaxy A71 2019 A715, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 570 грн.
Подписаться
Touch Screen | Сенсор для телефону uleFone Armor X3, Armor X5, Armor X5 Pro, оригінал
Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 12, Redmi Note 12 4G, Redmi Note 12 5G, з OCA плівкою
49 грн.
В корзину
Ear Speaker | Динамік телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, OnePlus Nord, One+ Nord, оригінал
87 грн.
В корзину
Battery Door | Корпус для розумного годинника Apple Watch Series 4 44mm GPS Version, в зборі, оригінал, з розбирання
401 грн.
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM300SL, BM47 для Xiaomi, Redmi 3, Redmi 3x, Redmi 3x, Redmi 4X (Li-Polymer, 3900mAh, 3.85В), 4894128114871
| Маркировка | BM47 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128114871 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
577 грн.
Подписаться