Battery | Акумулятор A2850 для Apple iPhone 14 Plus, iPhone 14+, iPhone 14+ Plus (Li-ion, 3.86В, 4323mAh), без мікросхеми, оригінал Китай
| Маркировка | A2850 |
| Місткість | 4323mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
724 грн.
В корзину
Акумулятор HB446486ECW для Huawei P Smart Z 2019 STK-LX1, P20 Lite 2019, P20 Pro 2018 CLT-L29, 9X Pro HLK-AL10
| Маркировка | HB446486ECW |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
799 грн.
від 799 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло екрану під переклеювання для телефону Apple iPhone 6 Plus, з рамкою та сіткою динаміка, (5,5")
LCD | Дисплей для планшета Teclast P30T KIT, P30T KIT TLC005 без рамки
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
Характеристики
1 550 грн.
Подписаться
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея телефону Samsung Galaxy S10 G973, Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G975
135 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A30 2019 A305, Galaxy A30 A305, Galaxy A30 A305F, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
2 448 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 4X, із сенсорним екраном
801 грн.
від 801 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
Подписаться
LCD | Дисплей для телефона Samsung Galaxy M14 M146, Galaxy M14 5G, Galaxy M14 M146B, Galaxy M14 SM-M146B, Galaxy M14 5G M146, Galaxy M14 5G M146B, Galaxy M14 5G SM-M146B, без рамки, оригинал (Service Pack)
| Тип матриці | PLS |
Характеристики
1 011 грн.
Подписаться
Power and Volume Flex Cable | Шлейф для телефону Xiaomi Redmi 9T, Poco M3 кнопки включення та регулювання гучності, оригінал
134 грн.
Подписаться
Шлейф JC Face ID Dot Matrix Flex Cable для iPhone 13 для відновлення Face ID, для JC Рro1000s або JC V1s
1 612 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy M23 5G M236B, Galaxy M33 5G M336B, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 458 грн.
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Motorola Edge 30 Neo, Edge 30 Neo XT2245, Edge 30 Neo XT2245-1, Moto Edge 30 Neo, Moto Edge 30 Neo XT2245, Moto Edge 30 Neo XT2245-1, з
54 грн.
В корзину
Taptic Engine | Вібромотор для телефону Apple iPhone 14, оригінал
225 грн.
В корзину
Мікросхема пам'яті K4FHE3D4 для телефону Samsung Galaxy A30s 2019 A307
| Маркировка | K4FHE3D4 |
Характеристики
365 грн.
від 365 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Blackview A60, з компонентами
Акумулятор EB-BG950ABE для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8 G950F
| Маркировка | EB-BG950ABE |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
502 грн.
від 502 грн.
выберете предложение—High Copy
- Service Original
- High Copy
- с разборки (с износом до 15%)
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TECNO Pova LD7, Spark 7 KF6n
153 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BG955ABA для телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955
| Маркировка | EB-BG955ABA |
| Місткість | 3500mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
972 грн.
від 972 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал (PRC)
Подписаться
Дисплей для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, із сенсорним екраном
1 558 грн.
від 1 558 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Шлейф JCID V1SE/V1S Pro Front Camera Soldering Repair FPC Cable для відновлення фронтальної камери iPhone 14 Pro
1 157 грн.
В корзину