Роз'єм | Конектор нижньої плати дисплея (SUB | LCD) для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405, Galaxy M51 M515F
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—на шлейфе дисплея | LCD flex
- на шлейфе дисплея | LCD flex
- на шлейфе дисплея | LCD flex, с разборки
- на нижней плате | sub board
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A54 5G A546, Galaxy A54 5G A546B, Galaxy A54 5G A546E, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
Battery | Акумулятор EB-BF700ABY для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, Li-ion, 3.86В, 2370mAh,
| Маркировка | EB-BF700ABY |
| Місткість | 2370mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
326 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BA905ABU для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F (Li-ion, 3.85В, 3700mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BM526ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
977 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955F
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для телефону Samsung Galaxy Flip5, Galaxy Flip5 F731, Galaxy Flip5 F731B, Galaxy Flip5 F731U, Galaxy Flip5 F731W, Galaxy Flip5 Z7
293 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, оригінал Китай
Power Button&Fingerprint Sensor Flex | Шлейф для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, кнопки включення
Power IC | Мікросхема MAX77705C управління живленням Samsung Galaxy Note 10+ N975, Galaxy Note 10+ N975F, Galaxy Note 9 N960, Galaxy S10 G973 G975, Galaxy S10 G975U, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, Galaxy S20 Ultra G988, оригінал
| Маркировка | MAX77705C |
Характеристики
118 грн.
В корзину
Кнопки для телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, Galaxy Note 10 N970F, кнопки включення та регулювання гучності
125 грн.
від 125 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Silver
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Fold2 F926, Galaxy Fold 3 5G F926, без рамки, оригінал (переклеєний), зовнішній/передній
4 361 грн.
Подписаться
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Стекло дисплея для телефона Samsung Galaxy S20+ Plus, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ Plus 5G, Galaxy S20+ Plus 5G G986, Galaxy S20+ Plus G985, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Plus 5G, Galaxy S20 Plus G985, Galaxy S20 Plus 5G G986, с поляризационной пленкой
320 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G S908, Galaxy S22 Ultra 5G S908B, Service оригінал
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Партномер | GH96-14788A |
Характеристики
10 698 грн.
Подписаться
Дисплей до телефону Samsung Galaxy Note 10 Lite N770
4 717 грн.
від 4 717 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- с рамкой, Service Pack
Цвет—Black
Подписаться
Spin Axis Flex Cable | Шлейф корпусного механізму для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020, Galaxy Flip 2020, оригінал
Мікросхема пам'яті IC CPU RAM K4UBE384AMCGCL Samsung Galaxy A50/A51
| Маркировка | K4UBE384AMCGCL |
Характеристики
Battery | Акумулятор EB-BF926ABY для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B, Galaxy Fold3 F926, Galaxy Z Fold3 F926A (Li8,08 оригінал
| Маркировка | EB-BF926ABY |
| Місткість | 2060mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
245 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G G981, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
4 228 грн.
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея Musttby для телефону Samsung Galaxy S24+ S926, з OCA плівкою
127 грн.
В корзину
Spin Axis Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung корпусного механізму, оригінал Китай
912 грн.
В корзину