Захисне скло Curved Glass для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, 3D, клей із УФ лампою
577 грн.
Подписаться
Шлейф кнопок гучності для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8+ Plus G955F
81 грн.
В корзину
Акумулятори Cameron Sino CS-SMA315SL, EB-BA315ABY для Samsung, Galaxy A31, SM-A310F, SM-A310F/DS, SM-A310M/DS, SM-A310N0, SM-A315, SM-A315F/DS (Li 4900mAh, 3.85В), 4894128157595
| Маркировка | EB-BA315ABY |
| Длина | 62.00 mm |
| Ширина | 79.90 mm |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128157595 |
Характеристики
435 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону Samsung Galaxy S21 5G G991, Galaxy S20 G980, гібридна UF
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
34 грн.
В корзину
Дисплей для Samsung Galaxy S20 Ultra G988, без рамки, оригінал (переклеєний, з дефектом-чорна пляма)
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, без рамки, оригінал (переклеєний, з дефектом-чорна пляма)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
6 898 грн.
Подписаться
Мікросхема управління живленням S2MPU09X01-6030, S537 для телефону Samsung Galaxy M21 M215F, Galaxy A50 2019 A507, Galaxy A51 A515F, Galaxy
| Маркировка | S2MPU09X01-6030, S537 |
Характеристики
327 грн.
від 327 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для Samsung Galaxy A40 2019 A405F, (5,9")
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Захисне скло Prime для телефону Samsung Galaxy A20s A207, A02 A022, A02s A025, A20s A207, A12 A125, M12 A127, A42 5G A426B, M02 M022, M02s M025
, клей по всій площині
, клей по всій площині
194 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy S9+ G965, Galaxy S9 Plus G965F, без рамки, оригінал Китай, AMOLED
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
По запросу
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея вологозахисний для телефону Samsung Galaxy A71 A715, Galaxy A71 A715F, Galaxy A71 2019 A715
41 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A10 2019 A105, Galaxy A10 2019 A105F, без OCA плівки
Стикер дисплея для Samsung Galaxy Note 10+ Plus, N975, вологозахисний, верх + низ
41 грн.
В корзину
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S21 Plus G996 вологозахисний, верх + низ
23 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985F, з антеною
165 грн.
В корзину
Біток для телефону Samsung Galaxy S21 FE G990 під переклеювання
По запросу
Headphone Jack Flex Cable | Шлейф конектора навушників для телефону Samsung Galaxy S8 G950, оригінал
41 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BN965ABU для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, оригінал
| Маркировка | EB-BN965ABU |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
882 грн.
Подписаться
Стикер дисплея для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985, Galaxy Note 20 Ultra N985F, Galaxy Note 20 Ultra N985F
47 грн.
В корзину
Сканер відбитка пальців підекранний для Samsung Galaxy A50 2019 A505
79 грн.
В корзину
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy A3 2016 A310F, Galaxy A5 2016 A510F, Galaxy A7 2016 A710F, Galaxy A3 2017 A320F, Galaxy J2 Prime G532F, оригінал
32 грн.
Подписаться