Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy S8+, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+
77 грн.
Подписаться
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy A70 A705, Galaxy A70 A705F, Galaxy A70 2019 A705
90 грн.
В корзину
Шлейф зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S9+ Plus G965, Galaxy S9+ Plus G965F
Гарнитура для телефона Samsung, Jack 3.5 мм, с микрофоном, EHS61ASFBE, GH-15063A
| Тип разъема 1 | Jack 3.5 мм |
| Способ подключения | проводной |
Характеристики
527 грн.
від 527 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Цвет—Black
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A52 A525, Galaxy A52s 5G A526, A526F, Galaxy A52s 5G A528, без OCA плівки, (6.5")
73 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA515ABY для телефону Samsung Galaxy A51 A515F
| Маркировка | EB-BA515ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
995 грн.
від 995 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Front Camera | Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, оригінал
209 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920
від 50 грн.
Шлейф кнопки для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8+ Plus G955F
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
LCD Test Flex Cable Шлейф Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Flip5 F731, Galaxy Flip5 F731B, Galaxy Flip5 F731W, Galaxy Flip5 SM-F73
216 грн.
В корзину
Стикер дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 FE G990, Galaxy S21 FE 5G G990 вологозахисний, верх + низ
44 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG973ABU для телефону Samsung Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973U, Service оригінал, GH82-18826A
| Маркировка | EB-BG973ABU |
| Місткість | 3400mAh |
| Партномер | GH82-18826A |
Характеристики
1 011 грн.
Подписаться
Скло для телефону Samsung Galaxy S10 G973, Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973F/DS
LCD FPC Connector Port Onboard, Роз'єм | Конектор дисплея на платі для Samsung Galaxy S10e G970, 54 pin
| Кількість pin | 54 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
146 грн.
В корзину
Мікросхема MAX77865S для Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8+ Plus G955F контролер живлення
| Маркировка | MAX77865S |
Характеристики
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F, оригінал, FPCB_REV0.4
| Партномер | FPCB_REV0.4 |
Характеристики
487 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G S908, гібридна UF
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
54 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A02s A025, A022G, Galaxy M02s M025, M025F, Galaxy A03 A035G, без рамки, (6.5"), оригінал (Service Pack), GH82-20118A, GH81-
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH82-20118A, GH81-20118A |
Характеристики
1 406 грн.
В корзину
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy A51 A515F
156 грн.
від 156 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Нижня плата зарядного конектора для Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, з мікрофоном, Service оригінал
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, з мікрофоном, Service оригінал, GH96-14064A
| Тип разъема | USB Type-C |
| Партномер | GH96-14064A |
Характеристики
1 064 грн.
Подписаться