Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G S908, Galaxy S22 Ultra 5G S908B, оригінал
99 грн.
В корзину
Стикер дисплея для Samsung Galaxy S22 5G S901 вологозахисний, верх + низ
53 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG955ABA для телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955
| Маркировка | EB-BG955ABA |
| Місткість | 3500mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
972 грн.
від 972 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал (PRC)
Подписаться
Біток для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998 під переклеювання
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S9 + G965F/DS, Galaxy S9 + G965, Galaxy S9 + G965, Galaxy S9 + G965F, Galaxy S9 + G965F, Galaxy S9 + G965
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 763 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор сенсора для телефону Samsung Galaxy S8 G950
| Кількість pin | 7 pin |
| Количество рядов | 1 |
Характеристики
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Скло екрану для телефону Samsung Galaxy S10+ Plus G975, без OCA плівки
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—high copy A+
- high copy A+
- repainted A+
Подписаться
Акумулятор EB-BG950ABE для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8 G950F
| Маркировка | EB-BG950ABE |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
502 грн.
від 502 грн.
выберете предложение—High Copy
- Service Original
- High Copy
- с разборки (с износом до 15%)
Подписаться
Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A50 A505, з конектором навушників та мікрофоном, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
162 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985, Galaxy Note 20 Ultra N985F, Galaxy Note 20 Ultra N985F/DS, (6,9")
Скло камери для телефону Samsung Galaxy Note 10, N970, Galaxy Note 10 Plus, N976, N975
Front Housing | Рамка для телефону Samsung Galaxy A20s A207, Galaxy A20s A207F
225 грн.
В корзину
Плівка дисплея телефону Samsung Galaxy Z Fold2 5G F916, з OCA плівкою, оригінал
1 114 грн.
В корзину
Скло дисплея телефону Samsung Galaxy Note 20 N980, (6.7")
125 грн.
від 125 грн.
выберете предложение—с OCA пленкой
- с OCA пленкой
Цвет—Black
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920 конектора зарядки, з мікрофоном, GH96-12217A
| Партномер | GH96-12217A |
Характеристики
Glass Lens + OCA | Скло дисплея телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G G998N, Galaxy S21 Ultra 5G G998U, Galaxy S21 Ultra 5 G998W, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, з OCA плівкою
271 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F дисплея
| Кількість pin | 34 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—с дисплея на доп. плату | мама (с разборки)
- с дисплея на доп. плату | мама (с разборки)
Подписаться
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, S908 вологозахисний
45 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
7 476 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 + G996, Galaxy S21 + G996, Galaxy S21 + 5G G996, Galaxy S21 + 5G G996B, Galaxy S20 + G985, TOP Quality