Задня кришка телефону Samsung Galaxy S10e G970, G970F, High Copy
Мікросхема керування живленням MAX77705F для телефону Samsung Galaxy S9 G960, Galaxy S9+ G965, Galaxy S10e G970
| Маркировка | MAX77705F |
Характеристики
Touch Screen Frame Connecting Strip | З'єднувальна смужка рамки сенсорного екрану для телефону Samsung Galaxy Flip4 F721, Galaxy Flip4 F721B, Galaxy Flip4 F721U, 2шт.
89 грн.
В корзину
Display Hinge 2pcs | Шарнір дисплея осі обертання для телефону Samsung Galaxy Flip4, Galaxy Flip4 F721, Galaxy Flip4 F721B, Galaxy Flip4 F721U, Galaxy Flip4 SM-F721, 2шт.
312 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG970ABU для телефону Samsung Galaxy S10e G970, G970F, Galaxy S10 Lite G770 (Li-ion, 3.85В, 3100mAh), оригінал, GH82-18825A
| Маркировка | EB-BG970ABU |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-18825A |
Характеристики
977 грн.
Подписаться
Spin Axis Flex Cable | Шлейф корпусного механізму для телефону Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Flip5 F731, Galaxy Z Flip5 F731U, Galaxy Z Flip5 F731U, Galaxy Z Flip5 F731U1, Galaxy Z Flip5
401 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S21 5G, Galaxy S21 5G G998, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
10 235 грн.
Подписаться
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020, Galaxy Flip 2020, оригінал
312 грн.
В корзину
Шлейф Samsung Note 20 Ultra для тестера DLZXWIN для S200, S300 та S800
138 грн.
Подписаться
Камера для телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505, оригінал
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A11 2020 A115, Galaxy A11 A115, Galaxy A11 2020 A115F, Galaxy A11 2020 y M11 M115, Galaxy A03s A037, Blackview A95, USB Type -C, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Touch Screen Frame Connecting Strip | З'єднувальна смужка рамки сенсорного екрана для телефону Samsung Galaxy Fold6 F956, Galaxy Fold6 F956B, Galaxy Fold6 F956N, Galaxy Fold6 F956U, 2шт.
134 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для телефону Samsung Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24 Ultra S928, Galaxy S24 Ultra S928B, Galaxy S24 Ultra S928E, Galaxy S24 Ultra S928U, Galaxy S24 Ultra
45 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 5G, Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 5G G981B, Galaxy S20 G980F, Galaxy S20 5, Galaxy S20 Plus 5G G986, Galaxy S20+ Plus, Galaxy S20+ 5G, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 5G, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Z Flip3 5G F711, Galaxy Z Flip3 5G F711B, Galaxy Z Fold3 F926, Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold3 5G F926,
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 18 pin |
Характеристики
55 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A33 5G A336, AMOLED, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 905 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy S10 G973, Galaxy S10 G975, Galaxy S10 G975
77 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG990ABY для Samsung Galaxy S21 FE 5G, Galaxy S21 FE G990, Galaxy S21 FE (Li-ion, 3.88В, 4500mAh), Service оригінал, GH82-26409A
| Маркировка | EB-BG990ABY |
| Місткість | 4500mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
| Партномер | GH82-26409A |
Характеристики
1 324 грн.
В корзину
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B
225 грн.
В корзину
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея телефону Samsung Galaxy Note 10 Plus N975, оригінал, Galaxy Note 10 Plus N975F
96 грн.
В корзину
Small Screen Frame Sticker | Стикер зовнішнього телефону Samsung Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946N, Galaxy Z Fold5 F946N, Galaxy Z Fold5 F946N, Galaxy Z Fold5 F946N
92 грн.
В корзину