LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra, Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, Galaxy S21 Ultra G9
125 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A54 5G A546, Galaxy A54 5G, Galaxy A54 A546, Galaxy A54 5G A546E, Galaxy A54 5G A546B, Service оригінал
315 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, Galaxy Note 9 N960F, Galaxy Note 9, без рамки, оригінал (переклеєне скло), AMOLED
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 118 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BN985ABY для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G, Galaxy Note 20 Ultra 5G N986, Galaxy Note 20 Ultra N985, Li-ion, 3.88В, 4370
| Маркировка | EB-BN985ABY |
| Місткість | 4370mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
| Партномер | GH82-23333A |
Характеристики
1 156 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, без рамки, Service оригінал, GH96-13
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
| Партномер | GH96-13053A |
Характеристики
8 633 грн.
Подписаться
Volume and Power Button Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону
108 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Z Fold4 F936B/DS
102 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA715ABY для телефону Samsung Galaxy A71 A715, Galaxy A71 A715F, Galaxy A71 2020 A715 (Li-ion, 3.85В, 4500mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BA715ABY |
| Місткість | 4500mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.40В |
Характеристики
1 058 грн.
Подписаться
OCA плівка T-OCA для телефону Samsung Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24 Ultra S928, Galaxy S24 Ultra S928B, Galaxy S24 Ultra S928W, Galaxy S24 Ultra SM-S928
| Товщина | 100 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік для телефону Samsung Galaxy S22 5G, Galaxy S22 5G S901, Galaxy S22 5G S901B, Galaxy S22 5G SM-S901, в рамці
178 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S21 G990, Galaxy S21 G990B, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
4 495 грн.
Подписаться
LCD Test Flex Cable Шлейф Samsung Galaxy S23 FE S711 для тестера DL 400 Pro
163 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Samsung Galaxy A34 5G 2023 A346, Galaxy A34 5G 2023 A346 5G 2023, Galaxy A34 5G, Galaxy A34 A346, Galaxy A34 A346E, Galaxy A34 A346B, Galaxy A34 SM-A346, Service оригінал
| Партномер | GH96-15817A |
Характеристики
446 грн.
Подписаться
Шлейф Samsung Galaxy Note 10 Lite, Galaxy Note 10 Lite N770 для тестера DLZXWIN для S200, S300 та S800
138 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy A51, A515F
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS
171 грн.
від 171 грн.
выберете предложение—копия
- копия
- снята с нового телефона
Цвет—Prism White
В корзину
Big Screen Sticker | Стикер великого дисплея для телефону Samsung Galaxy Z Fold6, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956N, Galaxy Z Fold6 F956U, Galaxy Z Fold6 F956W, Galaxy Z Fold6
67 грн.
В корзину
Battery Door with Adhesive | Задня кришка телефону Samsung Galaxy S24 Ultra S928, Galaxy S24 Ultra S928B, Galaxy S24 Ultra S928E, Galaxy S24 Ultra SM-S928, з проклейкою, Service оригінал
130 грн.
В корзину
SIM Card Tray | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A12 A125, Galaxy A12 A125F, SD-картки
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка для телефону Samsung Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8 Plus, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955, ы, оригінал, з розбирання