Стикер акумулятора для iPhone iPhone 6/6s Plus
43 грн.
В корзину
Стикер дисплея для Apple iPhone XR, вологозахисний, чорний
28 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал
58 грн.
В корзину
Мікросхема керування зарядкою та USB 1610A2 для телефону Apple iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Mini 2
| Маркировка | 1610A2 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
198 грн.
В корзину
Лінза камери Telephoto blue light (2x) для iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus
69 грн.
В корзину
Ear Speaker With Sensor Flex Cable | Шлейф датчика наближення для iPhone 12 Pro Max, з розмовним динаміком
364 грн.
від 364 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone XR, оригінал, з розбирання
| Партномер | 610-00254 |
Характеристики
327 грн.
Подписаться
Шлейф кнопок гучності для телефону Apple iPhone 6
Захисна сітка динаміка для телефону Apple, iPhone 5, 5c, 5s, SE
12 грн.
В корзину
Акумулятор для iPhone 11 (Li-ion, 3,83В, 3110mAh), оригінал PRC, original IC
| Місткість | 3110mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
698 грн.
Подписаться
Динамік для телефону Apple iPhone 5c розмовний
43 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для телефону Apple iPhone 14 Pro вологозахисний, оригінал
58 грн.
В корзину
Шлейф iPhone XR для тестера DLZXWIN S200, S300 и S800
По запросу
Камера для телефону Apple iPhone 6s Plus, основна
635 грн.
Подписаться
Скло дисплея для iPhone 11, з рамкою
Гвинти зовнішні для iPhone iPhone 8
Проклеювання | Стикер дисплея для Apple iPhone XS Max вологозахисний, оригінал
48 грн.
В корзину
Тримач SIM картки для телефону iPhone 12 mini, оригінал, з розбирання (Blue)
67 грн.
В корзину
Аккумулятор Doraymi для iPhone 7 Plus (Li-Polymer, 3.82В, 2900mAh)
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
583 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Apple iPhone XS Max, зі стікером