Шлейф антени Wi-Fi Apple iPhone Xs, 821-01860
| Партномер | 821-01860 |
Характеристики
279 грн.
В корзину
Акумулятор для iPhone 8 Plus (Li-Polymer, 3.82В, 2691mAh), Original IC
| Місткість | 2691mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-00367 |
Характеристики
565 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 5, датчика наближення, з камерою
117 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 5c конектора зарядки, з конектором навушників та мікрофоном
107 грн.
В корзину
Стикер заднього дисплея для телефону Apple iPhone X
67 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік для телефону Apple iPhone 6S поліфонічний
117 грн.
Подписаться
Притискна планка материнської плати Apple iPhone Xs
81 грн.
Подписаться
Рамка кріплення для Apple iPhone 6, чорна
44 грн.
В корзину
Шлейф кнопки для телефону Apple iPhone 6 Plus, спалахи, з мікрофоном
131 грн.
В корзину
Біток під переклеювання для телефону Apple iPhone 12 mini
По запросу
Шлейф кнопок гучності для телефону Apple iPhone X, 821-01130
| Партномер | 821-01130 |
Характеристики
242 грн.
Подписаться
Прижимна планка для iPhone iPhone XR, нижнього шлейфу
93 грн.
Подписаться
Акумулятор для iPhone 7 (Li-Polymer, 3.82В, 1960mAh), оригінал PRC, Original IC
| Місткість | 1960mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
473 грн.
Подписаться
Шлейф антени Wi-Fi для телефону Apple iPhone X, 821-01686
| Партномер | 821-01686 |
Характеристики
192 грн.
Подписаться
Прижимна планка для iPhone iPhone X, основної камери
106 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 6 Plus
93 грн.
Подписаться
Прижимна планка для телефону Apple iPhone 7, кнопки HOME
43 грн.
Подписаться
Прижимна планка для телефону Apple iPhone 7, акумулятора
43 грн.
В корзину
Аккумулятор для телефона Apple iPhone 6
| Місткість | 1810mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
403 грн.
Подписаться
Прижимна планка для телефону Apple iPhone XR, дисплея
166 грн.
Подписаться