Тачскрін | Сенсор для планшета Apple iPad 3, A1416, A1430, iPad 4, A1458, A1459
479 грн.
від 479 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—White
Подписаться
LCD Test Flex Cable Шлейф iPhone 11 Pro Max для тестера DL 400 Pro
151 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Rear Camera Repair FPC Flex Cable для iPhone 12
1 079 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея на платі для iPhone 14 Pro Max, 50 pin
61 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 11, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | IPS Liquid Retina (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 519 грн.
Подписаться
Мікросхема керування живленням 338S00383-A0, 338S00383 U2700 iPhone XS/XR
| Маркировка | 338S00383-A0 |
Характеристики
Flash Light Sensor Flex Cable Шлейф спалаху для телефону iPhone 13 Pro
318 грн.
В корзину
Стикер дисплея для iPhone Apple 8, iPhone SE (2 го покоління), SE 2020 вологозахисний
Taptic Engine | Вібромотор для телефону Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro, оригінал
221 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Rear Camera Repair FPC Flex Cable для iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
1 074 грн.
В корзину
Задня кришка для Apple iPhone 8, без скла камери
Кабель Apple Lighting для USB-C Cable, 1m,+box
| Сила тока | 3 А |
| Тип разъема 1 | USB Type-C |
| Тип разъема 2 | Lightning |
| Длина | 1 м |
Характеристики
380 грн.
від 380 грн.
выберете предложение—с упаковкой
- с упаковкой
- в тех. упаковке
Подписаться
Battery Door | Задня кришка для розумного годинника Apple Watch Series 7 41mm, з датчиком пульсу та бездротовою зарядкою, оригінал (знятий з годинника)
989 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone 7 Plus
54 грн.
В корзину
Дисплей для iPhone 6, з сенсорним екраном
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
742 грн.
від 742 грн.
выберете предложение—OEM
- OEM
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал Б/У
- On-Cell
Цвет—Black
Подписаться
Empty LCD Flex whith IC Шлейф дисплея для Apple iPhone 15 Pro Max, з мікросхемою
Стекло дисплея под переклейку для телефона iPhone 15 Pro, с OCA пленкой
92 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефонів Apple iPhone X, iPhone XS, оригінал
291 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2181 Cameron Sino CS-IPW544SH для розумного годинника Apple Watch Series 5 44mm, Watch 5 44mm, Watch S5 44mm, Watch Series 5 44mm A2093
| Маркировка | A2181 |
| Длина | 20.50 mm |
| Ширина | 27.10 mm |
| Місткість | 290mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 4894128156420 |
Характеристики
455 грн.
В корзину
Battery Adhesive Sticker | Стикер акумулятора для iPhone iPhone 16
20 грн.
В корзину