Скло дисплея для телефону Nokia G21 TA-1415, G11 TA-1477, G11 TA-1404, G21 TA-1418, G11 TA-1412, G11 TA-1401, G21 TA-1405, з OCA плівкою
89 грн.
В корзину
Акумулятори Cameron Sino CS-IPH173SL, A2312 для iPhone SE 2020, iPhone SE 2020 A2312, iPhone SE 2Gen (Li-Polymer, 1850mAh, 3.82В), 4894128164197
| Маркировка | A2312 |
| Длина | 38.60 mm |
| Ширина | 94.00 mm |
| Місткість | 1850mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 4894128164197 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
461 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A22 A225 без рамки
76 грн.
В корзину
Дисплей для телефону TECNO Camon 18 CH6, Camon 18CH6n, Camon 18P CH7n, без рамки
1 015 грн.
від 1 015 грн.
выберете предложение—Original PRC
- Original PRC
- оригинал (переклеено стекло)
В корзину
Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy S10 G975, Galaxy S10 G975F, Galaxy S10 G975F/DS, Galaxy S10e G970, G970F
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 18 pin |
| Количество рядов | 2 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
Акумулятор BL-34ET для телефону TECNO POP 3 BB2, оригінал
| Маркировка | BL-34ET |
| Місткість | 2400mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
527 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор для планшета Apple iPad 9.7" 6-го покоління 2018, A1893, A1954, (42pin)
| Кількість pin | 42 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
242 грн.
від 242 грн.
выберете предложение—на плате | mainboard (с разборки)
- на плате | mainboard (с разборки)
В корзину
Front Camera | Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, Galaxy Note 8 N950F, оригінал
346 грн.
від 346 грн.
выберете предложение—фронтальная
- фронтальная
- сканера сетчатки
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy J7 2017 J730, J730, (5,5")
Frame | Рамка для кріплення дисплея для планшета Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706, Yoga Tab 11 YT-J706F, Yoga Tab 11 YT-J706X, Yoga Tab 11, оригінал
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi 5A
| Длина | 84 мм |
Характеристики
43 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, тримач MMC, Dual SIM, оригінал
LCD | Дисплей для планшета Blackview Tab 8, Tab 8 10.1", Tab 8 4G, Tab 8 LTE, із сенсорним екраном, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
Характеристики
1 346 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Doogee V20 Pro з рамкою
3 905 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону OPPO A15, OPPO CPH2185, з рамкою, оригінал PRC, BV065WBM-L04-MB00
| Партномер | BV065WBM-L04-MB00 |
Характеристики
1 560 грн.
В корзину
Шлейф кнопки HOME для телефону Apple iPhone 5, із пластиком
Акумулятор BM47 для телефону Xiaomi Redmi 3, Redmi 3S, Redmi 4X (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh)
| Маркировка | BM47 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Скло дисплея для телефону One Fusion Plus XT2067, One Fusion Plus XT2067, One Fusion + XT2067, з OCA плівкою
129 грн.
В корзину
Дисплей Samsung Galaxy A21s 2020 A217, без рамки, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
729 грн.
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для телефону Realme C11 2021 RMX3231, C11 RMX3231, оригінал
194 грн.
В корзину