LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A24 5G A245, Galaxy A24 5G A245F, Galaxy A24 5G, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
2 760 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, Redmi Note 11 Pro Plus 5G, з OCA плівкою
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 73 мм |
Характеристики
57 грн.
В корзину
Акумулятор A2059 для смарт годинника Apple Watch Series 4 44mm, оригінал, з розбирання (перевірена, тест 100%)
| Маркировка | A2059 |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
360 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A12 A127F (6.5")
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 519 грн.
від 1 519 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- с рамкой, Service Pack
- оригинал (PRC)
Подписаться
Камера для телефона Samsung Galaxy A12 A125F
Дисплей для телефону OnePlus Nord N100
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 577 грн.
від 2 577 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Материнська плата для розумного годинника Apple Watch Series 3 38mm, A1858
1 549 грн.
від 1 549 грн.
выберете предложение—с разборки, исправна, с NFC (iCloud OFF)
- с разборки, исправна, с NFC (iCloud OFF)
Подписаться
Камера для телефона Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG
Дисплей для телефону TECNO Spark 4 Lite, BB4k, із сенсорним екраном
712 грн.
від 712 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
- с рамкой, оригинал (снят с нового телефона)
Цвет—Midnight Black
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата коннектора зарядки для телефону Infinix Hot 12 Play, Hot 12 Play X6816, Hot 12 Play X6816C, з мікрофоном, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
535 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для планшета TCL Tab 10 9460G
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
Характеристики
914 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для планшета Lenovo Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 4rd Gen TB300XU, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4Gen, Tab M8 2023, Tab M8 TB300, Tab M8 TB30
317 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону TECNO Camon 17P CG7n, H697_V1.4 A4
| Партномер | H697_V1.4 A4 |
Характеристики
Шлейф | Нижня плата для телефону TP-Link Neffos X20 TP9131A, Neffos X20 TP7071A, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал, M6220-SUB-V3.0 20190423
| Партномер | M6220-SUB-V3.0 20190423 |
Характеристики
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Front Camera with Proximity Light Sensor Flex | Шлейф датчика наближення для iPhone 8, iPhone SE 2020, з камерою, мікрофоном
| Партномер | 821-01185-A |
Характеристики
Скло дисплея під переклеювання для Samsung Galaxy S8 G950, без OCA плівки
Charging Port Board | Нижня плата зарядки для телефону Xiaomi 14, Xiaomi 14 23127PN0CC, Xiaomi 14 23127PN0CG
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
1 125 грн.
В корзину
Frame | Рамка дисплея телефону Samsung Galaxy A04e A042, Galaxy A04e A042F
312 грн.
Подписаться
Шлейф JCID Non-removal Rear Camera Repair FPC Flex Cable для iPhone 13, iPhone 13 mini
1 132 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi 8, Redmi 8 M1908C3KG, Redmi 8 M1908C3IG