LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+, без рамки, оригінал (пере
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
4 895 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, з рамкою, (5.9"), оригінал (Service Pack), GH82-19672A
| Тип матриці | AMOLED |
| Партномер | GH82-19672A |
Характеристики
3 650 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Apple iPhone 15 Pro Max, з OCA плівкою
130 грн.
В корзину
Акумулятор для планшета Blackview Tab 12 (Li-ion, 3,8В, 6580mAh), оригінал, 3092142
| Маркировка | EB-BT710ABE |
| Місткість | 6580mAh |
| Напруга мін. | 3,8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
1 348 грн.
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для Samsung Galaxy Note 10 N970, з бічними кнопками
514 грн.
від 514 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Aurora Black
В корзину
Шлейф конектора зарядки для телефону Apple iPhone 11 Pro, з мікрофоном та платою зарядки, 821-02140-06, 820-01639-05
| Партномер | 821-02140-06, 820-01639-05 |
Характеристики
4 555 грн.
від 4 555 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
- плата зарядки
Подписаться
Дисплей для телефону TECNO Camon 12 CC7, Spark 4 KC2, із сенсорним екраном
866 грн.
від 866 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- без рамки, оригинал PRC
Подписаться
SIM Card Reader Flex Cable | Шлейф конектора SIM та SD картки для телефону Xiaomi Mi 11i, Poco F3, Poco F3 M2012K11AG
221 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор BN5M, Cameron Sino CS-MUN120SL для телефону Xiaomi Redmi Note 12, Redmi Note 12 4G, Redmi Note 12 23028RA60L, Redmi Note 12 NFC 23021RAA2Y, (Li-Polymer, 3,87) 4894128189794
| Маркировка | BN5M |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Партномер | 4894128189794 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
838 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 14, конектора зарядки, з мікрофоном, оригінал
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A73 5G A736B, Galaxy A73 5G A736, без OCA плівки
102 грн.
В корзину
Акумулятор BN51 для телефону Xiaomi Radmi 8A, M1908C3KG, Redmi 8, M1908C3IG (Li-Polymer, 3.85В, 5000mAh), High Copy
| Маркировка | BN51 |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
410 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для телефону Huawei P8 Lite 2017, PRA-LA1
267 грн.
від 267 грн.
выберете предложение—логотип Huawei
- логотип Huawei
- логотип Honor
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Xiaomi Redmi Note 11, Redmi Note 11 2201117TG, Redmi Note 11 2201117TY, Redmi Note 11 S 2201117SY, Redmi Note 12S, Redmi Note 12S 2303CRA44A, Redmi Note 12S 23030RAC7Y, Redmi Note 12S 2303ERA42L, Poco M4 Pro, Poco M4 Pro 4G, Poco M4 Pro MZB0B5VIN, Poco M4 Pro 2201111PI2
166 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606 2nd Gen Tab M10 FHD Plus TB-X606 2nd Gen, Smart Tab M10 FHD Plus TB-X606XA, Smart Tab M10 FHD Plus Wi-Fi TB-X606F з сенсорним екраном, ( 10,3"), 149 мм * 240мм
| Ширина | 149 мм |
Характеристики
1 434 грн.
від 1 434 грн.
выберете предложение—Original PRC
- Original PRC
- оригинал (переклеено стекло)
Цвет—Black
В корзину
Стикер дисплея для iPhone iPhone 6s Plus, вологозахисний
Мікросхема управління зарядкою та USB 1610A3 для телефону iPhone 5c/5c/5S/SE/6/6 Plus/6s/6s Plus/iPad Pro 10.5" 2017 A1709
| Маркировка | 1610A3 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
162 грн.
В корзину
USB Charging FPC Connector Port Onboard Конектор материнської плати для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3S, Spark 20C BG7n, на платі, 60 pin
| Кількість pin | 60 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
82 грн.
В корзину
Touch Screen IC | Мікросхема сенсора для телефону Apple iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro
304 грн.
Подписаться
Vibro | Вібромотор для телефону Samsung Galaxy A8 Plus, Galaxy A8 Plus 2018, Galaxy A8 Plus 2018 A730F, Galaxy A8 Plus 2018, Galaxy A8+ 2018 A730F, Galaxy A8+
34 грн.
В корзину