Камера для телефону Apple iPhone 12 Pro Max основна
Дисплей для телефону Huawei P20 lite 2017, ANE-LX1, із сенсорним екраном
1 470 грн.
від 1 470 грн.
выберете предложение—с рамкой, OEM
- с рамкой, OEM
- с рамкой, Service Pack
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Klein Blue
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A41, Galaxy A41 A415, Galaxy A41 A415F, без рамки, (6.1"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
1 874 грн.
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S21 5G G991, Galaxy S21 5G G991B, з коннектором SIM, оригінал, з розбирання
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
757 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BA013ABY для телефону Samsung Galaxy A01 A013, Galaxy M01 Core M013 (Li-ion, 3.85В, 3000mAh), оригінал, GH43-05038A
| Маркировка | EB-BA013ABY |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH43-05038A |
Характеристики
528 грн.
В корзину
Камера для телефона Samsung Galaxy S21 5G G998, Galaxy S21 5G G998B/DS основна
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 4, із сенсорним екраном, з рамкою
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Ear Speaker | Динамік для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B розмовний, оригінал
104 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для iPhone 13 Pro, оригінал (знятий з телефону)
178 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 10S M2101K7BNY, Redmi Note 10S, з рамкою, оригінал PRC
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 735 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S10+ Plus G975, з рамкою, оригінал (переклеєне скло) з дефектом, Prism Green
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 575 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F/YT-X705L
3 071 грн.
від 3 071 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (PRC)
Подписаться
Задня кришка для телефону Apple iPhone 11 Pro Max
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—большой вырез под камеру (без надписи)
- большой вырез под камеру (без надписи)
Цвет—Silver
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 A515F
178 грн.
В корзину
Лінза камери Blue lens (3x) для iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
109 грн.
В корзину
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для Apple iPhone 15 Pro, без мікросхеми
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для телефону Samsung Galaxy A10s 2019 A107, Galaxy A10s 2019 A107F, Galaxy A22 5G A226, A226F, (40pin)
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
89 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 9, Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 M2003J15SC, Redmi Note 9 M2003J15SG, Redmi Note 9 M2003J15SS, Redmi 10X 4G, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Тачскрін | Сенсор для телефону Xiaomi Redmi 4A
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Mi 11i, Mi 11i M2012K11G, Poco F3, Poco F3 M2012K11AG, Poco F4, Poco F4 22021211RG, Poco F4 22021211RI, без рамки (Super Amoled)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 599 грн.
Подписаться