Signal Cable | Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 10 Pro 4G, Redmi Note 10 Pro M2101K6G, Redmi Note 10 Pro M2101K6R
45 грн.
В корзину
Скло дисплея для планшета Xiaomi Pad 6, Pad 6 Pro, з OCA плівкою
211 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону TECNO POP 2F B1F, F8018_M_V1.0
| Партномер | F8018_M_V1.0 |
Характеристики
Стабілітрон BZT52-C6V8, SOD123 (6.4 - 7.2 V)
| Партномер | SOD123 (6.4 - 7.2 V) |
Характеристики
45 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone 11
Charge connector | Конектор зарядки для телефону Vivo Y31 2021, Y31 V2036, Y31 V2036_21, Y53s, Y53s V2111A, Y53s V2058, USB Type-C, 16 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 16 pin |
Характеристики
94 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для розумного годинника Apple Watch Series 5 44mm, Apple Watch SE 44mm, без OCA плівки, оригінал
738 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Xiaomi Redmi Note 9, Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 M2003J15SC, Redmi Note 9 M2003J15SG, Redmi Note 9 M2003J15SS, оригінал
116 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra 985, Galaxy Note 20 Ultra 985F, Galaxy Note 20 Ultra 985F/DS, Galaxy Note 20 Ultra 5G N986B, з сенсорним екраном, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
Характеристики
Шлейф для телефону Samsung Galaxy Note 10 N970 sPen
154 грн.
від 154 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло камери для телефону Apple iPhone 13 Pro Max
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TECNO Camon 12 CC7, оригінал
74 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG988ABY для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B (Li-ion, 3.86В, 5000mA2)
| Маркировка | EB-BG988ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-22272A |
Характеристики
1 236 грн.
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Mi 10 Lite 5G, Mi 10 Lite 5G M2002J9G, Mi 10 Lite 5G M2002J9S, з мікрофоном
202 грн.
В корзину
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 G996, Galaxy S21 G996F, Galaxy S21 G996, Galaxy S21 G996, Galaxy S21 G996 5G G996, Galaxy S21+ 5G G996B, Galaxy S21+ Plus 5G, Galaxy S21 Plus 5G, Galaxy S21 Plus 5G G996
202 грн.
В корзину
Display Hinge | Шарнір дисплея осі обертання для телефону Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4
272 грн.
В корзину
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Apple iPhone 15 Pro, з поляризаційною плівкою
138 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для телефону iPhone 13 Pro, з OCA плівкою
1 558 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy S21 FE G990, з рамкою (6.4"), оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
Материнська плата для телефону Blackview A80 Pro, M557_NBA3_BOM5
| Партномер | M557_NBA3_BOM5 |
Характеристики
2 104 грн.
від 2 104 грн.
выберете предложение—снята с нового телефона
- снята с нового телефона
- 3L S-2310
Подписаться