Backlight | Підсвічування дисплея для планшета Samsung Galaxy S7 FE, Galaxy S7 FE T730, S7 FE SM-T730, S7 FE Galaxy S7 FE T735, S7 FE Galaxy Tab S7 FE SM-T735
608 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2058 для розумного годинника Apple Watch Series 4 40mm, Watch 4 40mm (Li-ion, 3.81В, 224.9mAh)
| Маркировка | A2058 |
| Длина | 18.92 mm |
| Ширина | 23.80 mm |
| Місткість | 220mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128148005 |
Характеристики
364 грн.
В корзину
Толкатель кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Huawei P30 Pro VOG-L29
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Mi 9, M1902F1G
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A51, A515F
Battery Adhesive Sticker | Стикер акумулятора для iPhone iPhone 16
20 грн.
В корзину
Дисплей для розумного годинника Huawei WATCH GT2, з сенсорним екраном, 46мм
Ear Speaker Flex Cable | Шлейф розмовного динаміка для iPhone 15 Pro Max, оригінал
175 грн.
В корзину
Wide Back Camera | Камера для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B основна 12MP (Широко
223 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B/DS
Шлейф | Нижня плата для телефону TP-Link Neffos X1 Lite TP904A, з конектором заряджання та мікрофоном
638 грн.
від 638 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- Service Original
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy Z Fold 3 5G F926, Galaxy Z Fold 3 F926, Galaxy Z Fold 3 F926B, Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold 3
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
890 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA515ABY для телефону Samsung Galaxy A51 A515 (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал, GH82-21668A
| Маркировка | EB-BA515ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-21668A |
Характеристики
947 грн.
Подписаться
Front Housing | Рамка дисплея для телефону Xiaomi 14, Xiaomi 14 23127PN0CG, Xiaomi 14 23127PN0CC
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Apple iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Pro Max, з поляризаційною плівкою
138 грн.
В корзину
12MP+12MP Main+Telephoto Back Camera | Камера для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B основна
312 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BG980ABY, Cameron Sino CS-SMG980SL на телефон Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 G980F, Galaxy S20 (Li-Polymer, 3.85В, 3650mAh), оригінал, 48991
| Маркировка | EB-BG980ABY |
| Ширина | 77.40 mm |
| Місткість | 3650mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128151999 |
Характеристики
455 грн.
В корзину
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для Apple iPhone 13 Pro, без мікросхеми
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A34 5G 2023 A346 , Galaxy A34 5G 2023 A346E, Galaxy A34 5G 346 оригінал
75 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Opno Reno5 Lite CPH2205, Reno 5 Lite CPH2205, без OCA плівки, (6.43")
111 грн.
В корзину