Touch Screen | Сенсор для планшета Teclast M40 Pro, PX101E99B011
| Партномер | PX101E99B011 |
Характеристики
556 грн.
В корзину
Вібромотор для телефону TWOE F534L, 1SE, 5030D
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Проклеювання | Стикер для телефону Apple iPhone 7 Plus вологозахисний
Touch Screen Frame Connecting Strip | З'єднувальна смужка рамки сенсорного екрана для телефону Samsung Galaxy Fold6 F956, Galaxy Fold6 F956B, Galaxy Fold6 F956N, Galaxy Fold6 F956U, 2шт.
134 грн.
В корзину
Tag-on Battery Flex | Шлейф JCID Tag-on Battery Flex для усунення помилки заміни акумулятора iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14+, iPhone 14+ Plus
363 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Galaxy S22 Ultra 5G S908, Galaxy S22 Ultra 5G S908B, в рамці, оригінал
178 грн.
В корзину
Материнська плата для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm, Galaxy Watch Active 2 44mm SM-R820, Galaxy Watch Active 2 44mm R820, оригінал (знятий з годинника)
927 грн.
Подписаться
Empty LCD Flex whith IC Шлейф дисплея для Apple iPhone 12 Pro Max, з мікросхемою
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-MUC210SL, BM57 для Xiaomi Poco X3 GT 21061110AG, Redmi Note 10 Pro, Poco X3 GT (Li-Polymer, 3.87В, 4900mAh)
| Маркировка | BM57 |
| Длина | 63.70 mm |
| Ширина | 90.60 mm |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
862 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A01 A015, Galaxy A03 A035, Xiaomi Redmi 9C, Redmi 9A
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
Скло камери для телефону Xiaomi Mi 9, M1902F1G, з обідком та шлейфом
LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab TB311, Tab TB311FU, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 794 грн.
Подписаться
Touch Screen Frame | Рамка кріплення дисплея для iPhone 15 Pro, Best quality
142 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор материнської плати для телефону TECNO Spark 5 Pro, Spark 5 Pro KD7 на платі
| Кількість pin | 38 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
98 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для планшета Samsung Tab S6 Lite 10,4 LTE P615, Tab S6 Lite 10,4 Wi-Fi P610, Tab S6 Lite P615, Tab S6 Lite P615F, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 975 грн.
від 2 975 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- Service Original
- оригинал Китай
Подписаться
Glass Lens + OCA | Стекло дисплея G+OCA PRo для телефона Xiaomi Redmi Note 14 4G European, Redmi Note 14 4G European 24117RN76E, с OCA пленкой (161mm)
71 грн.
В корзину
Proximity Light Sensor Flex Cable | Шлейф датчика наближення для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J3SI, Mi 10
123 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор дисплея для телефону Samsung Galaxy A30 2019, A305, A305F
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
67 грн.
від 67 грн.
выберете предложение—LCD | мама (с разборки)
- LCD | мама (с разборки)
- FLEX | папа
Подписаться
Small Screen Frame Sticker | Стикер зовнішнього дисплея для Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 F936B/DS, Galaxy Fold 4 5G F936, Galaxy Fold4 5G F936B
89 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону OPPO A53 CPH2127, A32, A53s, A73 5G CPH2161, (6.43")