Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф сканера відбитка пальця для телефону Xiaomi Redmi Note 10 5G, оригінал PRC
Скло екрана для телефону Sony Xperia XA, F3112, (5")
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Redmi Note 3, з сенсорним екраном
972 грн.
від 972 грн.
выберете предложение—без рамки
- без рамки
- с рамкой, оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для розумного годинника Apple Watch Series 4, 40/44mm.
644 грн.
від 644 грн.
выберете предложение—40mm (оригинал)
- 40mm (оригинал)
- 44mm (оригинал)
- 44mm (high copy)
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Xiaomi Pad 6, Mi Pad 6, Xiaomi Pad 6, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 697 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2850 для Apple iPhone 14 Plus, iPhone 14+, iPhone 14+ Plus (Li-ion, 3.86В, 4323mAh), original IC, оригінал Китай
| Маркировка | A2850 |
| Місткість | 4323mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 125 грн.
В корзину
Динамік розмовний для телефону Xiaomi, Redmi 8, Redmi 8 M1908C3KG, Redmi 8 M1908C3IG, Redmi 9, Redmi 9 M2004J19AG Redmi 8 M1908C3KG, Redmi 10C, оригінал
| Длина | 8 мм |
| Ширина | 10 мм |
Характеристики
56 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A32 A325, Galaxy A32 A325F, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 280 грн.
Подписаться
LCD With Frame | Дисплей для телефону TECNO Spark 20 Pro+, Spark 20 Pro+ KJ7, Spark 20 Pro+ KJ7, Spark 20 Pro+ Plus, Spark 20 Pro+ Plus KJ7, з рамкою (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
Battery | Акумулятор EB-BG965ABE Cameron Sino CS-SMG988SL для телефону Samsung Galaxy S9 Plus, Galaxy S9 Plus G965, Galaxy S9+ G965F, Li-Polymer, 3.85В, 3500m4h2
| Маркировка | EB-BG965ABE, GH82-15960A, EB-BG965ABA |
| Місткість | 3500mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128138266 |
Характеристики
399 грн.
Подписаться
Middle Frame | Середня частина корпусу для розумного годинника Apple Watch Series 7 41mm, з Digital Crown, оригінал (знятий з годинника), PODUKT Red
692 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone 6
від 67 грн.
Задня кришка телефону Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1, Nova 3i
156 грн.
від 156 грн.
выберете предложение—копия (без стекла камеры)
- копия (без стекла камеры)
- оригинал (с стеклом камеры)
- оригинал (с разборки)
Цвет—White
В корзину
Small Screen Frame Sticker | Стикер зовнішнього дисплея для Samsung Galaxy Z Fold2 5G, Galaxy Z Fold2 5G, Galaxy Z Fold2 5G F916, Galaxy Z Fold2 F916B, Galaxy Z Fold2 F916B
54 грн.
В корзину
LCD Testing Flex Cable Шлейф для тестування дисплея для телефону Samsung Galaxy S22, Galaxy Z22 S901, Galaxy Z Fold3 F926, Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold 3 F926B , Galaxy Z Fold3 5G F926B
65 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A80 A805 із сенсорним екраном
3 819 грн.
від 3 819 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- Service Original
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, оригінал
Притискна планка для телефону iPhone 15 Pro Max
48 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Xiaomi Redmi Note 9T кнопки увімкнення та регулювання гучності
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505