LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S23 Ultra S918, Galaxy S23 Ultra S918B, Galaxy S23 Ultra S918E, без рамки, (6.8"), оригінал (Service Pack), GH82-31247A
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Партномер | GH82-31247A |
Характеристики
10 413 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BR830ABY для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm R830, Galaxy Watch Active 2 40mm R835, Galaxy Watch Active 2 40mm SM-R850, 8 Service оригінал, GH43-04968A
| Маркировка | EB-BR830ABY |
| Місткість | 247mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH43-04968A |
Характеристики
893 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 10 5G, Poco M3 Pro, Poco M3 Pro 5G, із сенсорним екраном, (6,53")
Стикер дисплея для Apple iPhone 6s, вологозахисний
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone 7
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—винты
- винты
- винты с планками
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 4X із сенсорним екраном
1 210 грн.
від 1 210 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—White
Подписаться
Glass Lens | Скло дисплея під переклеювання для iPhone 16 Pro, без OCA плівки
92 грн.
В корзину
Glass Lens | Скло дисплея телефону Samsung Galaxy S24 Ultra S928, Galaxy S24 Ultra S928B, Galaxy S24 Ultra S928E, Galaxy S24 Ultra SM-S928, Galaxy S24 Ultra S928U, без OCA плівки
112 грн.
В корзину
Скло дисплея Musttby для телефону Xiaomi Redmi Note 11 4G, Redmi Note 11 2201117TY, Redmi Note 11 4G, Redmi Note 10, Redmi Note 10 M2101K7AG, Redmi Note 10 M2101K7AI, Redmi Note 4G, з OCA плівкою
| Ширина | 70.05 mm |
Характеристики
59 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy M13 M135F, Galaxy M12 M127, Galaxy A13 A135, Galaxy A13 A135F, Galaxy M23 5G M236, Galaxy M23 5G M236B, Galaxy M33 5G
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | Rev 0.3 |
Характеристики
846 грн.
В корзину
Touch Screen Frame Connecting Strip | З'єднувальна смужка рамки сенсорного екрану для телефону Samsung Galaxy Flip4 F721, Galaxy Flip4 F721B, Galaxy Flip4 F721U, 2шт.
89 грн.
В корзину
Spin Axis Flex Cable | Шлейф корпусного механізму для телефону Samsung Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6
431 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port on Flex Cable | Конектор дисплея на шлейфі для iPhone 14 Pro, 50 pin
| Кількість pin | 50 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
111 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону OPPO Reno11 F, Reno11 F CPH2603, з OCA плівкою
52 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для планшета Apple iPad 10Gen 2022 A2696, iPad 10Gen 2022 A2757, iPad 10Gen 2022, (10.9"), оригінал
546 грн.
Подписаться
Empty LCD Flex IC | Шлейф дисплея для iPhone iPhone 14, без мікросхеми
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy S10, G973U1, SM-G973U/G9730_0.7
| Партномер | SM-G973U/G9730_0.7 |
Характеристики
Power Button Flex Cable | Кнопка для телефону, Realme 8i RMX3151, Narzo 50 4G, зі шлейфом
125 грн.
В корзину
IC Power Supply Мікросхема S2MU005X03 управління живленням Samsung Galaxy J5 J530, Galaxy J7 J730, Galaxy J5 (2017) J530F, Galaxy J7 (2017)
| Маркировка | S2MU106X01 |
Характеристики
219 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 2019 A515F, з рамкою, (6.5"), оригінал (Service Pack), GH82-21669A
| Тип матриці | Super Amoled |
| Партномер | GH82-21669A |
Характеристики
3 284 грн.
Подписаться