Акумулятор EB-BN985ABY для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G, Galaxy Note 20 Ultra 5G N986, Galaxy Note 20 Ultra N985, Li-ion, 3.88В, 4370
| Маркировка | EB-BN985ABY |
| Місткість | 4370mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
| Партномер | GH82-23333A |
Характеристики
1 156 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор A2830 для Apple iPhone 14 Pro Max (Li-ion, 3.86В, 4323mAh), без мікросхеми, оригінал Китай
| Маркировка | A2830 |
| Місткість | 4323mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 055 грн.
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка для телефону Samsung Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8 Plus, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955, ы, оригінал, з розбирання
Мікросхема пам'яті KMSJS000KM-B308
| Маркировка | KMSJS000KM-B308 |
Характеристики
279 грн.
В корзину
Volume and Power Button Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону
108 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen, Tab M10 Plus 3rd Gen TB128, Tab M10 Plus 3rd Gen TB-125FU, Tab M10 Plus 3rd Gen TB-128XU, Tab M10 Plus 3rd Gen TB125, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 487 грн.
В корзину
Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф сканера відбитка пальця для телефону Samsung Galaxy A12 A125F, Galaxy A12 A127F, Galaxy A12, A125F, A125F/DS, Galaxy M12 M127, Galaxy M12 M127F, з кнопкою включення та ш
Дисплей для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A із сенсорним екраном
1 494 грн.
від 1 494 грн.
выберете предложение—без рамки
- без рамки
- с рамкой, Service Pack
- с рамкой, оригинал Б/У
- оригинал (переклеено стекло)
Цвет—Black
Подписаться
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra, Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, Galaxy S21 Ultra G9
125 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS
171 грн.
від 171 грн.
выберете предложение—копия
- копия
- снята с нового телефона
Цвет—Prism White
В корзину
Battery | Акумулятор для телефону iPhone 12 Pro Max, з LOGO, з прив'язкою, в меню 100%, 0 цикл USED, підвищеної ємності
| Місткість | 4600mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
Характеристики
705 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Z Fold4 F936B/DS
102 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2059 для Apple Watch Series 4 44mm (Li-ion, 3.81В, 291.8mAh), оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2663 |
| Місткість | 284mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
880 грн.
Подписаться
Touch ID | Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy M31 M315F
261 грн.
від 261 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Blue
В корзину
Back Camera Lens 3pcs | Скло камери для телефону Redmi 12 23053RN02A, Redmi 12 23053RN02I, Redmi 12 23053RN02L, Redmi 12 .
37 грн.
В корзину
Скло дисплея для планшета Apple iPad Pro 3 Gen 2021, iPad Pro 11 2021, iPad Pro 11" 2021, iPad Pro 2021
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для планшета Lenovo Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 4rd Gen TB300XU, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4Gen, Tab M8 2023, Tab M8 TB300, Tab M8 TB300FU M8 4th Gen 2023, Tab M8 4th Gen TB300, Tab M8 4th Gen TB300U, оригінал, 2шт.
315 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для iPhone 7 вологозахисний
Акумулятор EB-BA715ABY для телефону Samsung Galaxy A71 A715, Galaxy A71 A715F, Galaxy A71 2020 A715 (Li-ion, 3.85В, 4500mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BA715ABY |
| Місткість | 4500mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.40В |
Характеристики
1 058 грн.
Подписаться
Мікросхема для телефону Apple iPhone X, пам'яті, 64GB, 256GB, NAND