Touch Screen Frame Connecting Strip | Сполучна смужка рамки сенсорного екрана для телефону F711W
89 грн.
В корзину
SIM Card Reader Flex Cable | Шлейф конектора SIM картки для iPhone iPhone 12, iPhone 12 Pro, на одну SIM-карту, оригінал
148 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy J7 2017, J730, J730F, із сенсорним екраном
4 005 грн.
від 4 005 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- OLED копия (матрица меньше по размеру)
Цвет—Black
Подписаться
Main Back Camera Module 4pcs | Камера для телефону Xiaomi Redmi Note 10, Redmi Note 10 4G, Redmi Note 10 M2101K7AG, Redmi Note 10 M2101K7AI, комплект 4шт, оригінал
858 грн.
Подписаться
Разъем | Коннектор дисплея для телефона Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—на плате | mainboard
- на плате | mainboard
- на шлейфе | flex (с разборки)
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Xiaomi 11T, 11T 21081111RG, Xiaomi 11T, Xiaomi 11T 21081111RG, 11T Pro omi 11T Pro 2107113SR
276 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 12 4G, Redmi Note 12 5G, Poco X5 5G, Poco X5, Poco X5 5G 22111317PG, Redmi Note 12, без рамки (AMOLED)
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 683 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BG980ABY для телефону Samsung Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G UW, Galaxy S20 5G G981F, Galaxy S20 G980F (Li-ion, 3.86В) 22A
| Маркировка | EB-BG980ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-22122A |
Характеристики
947 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S21 G990, Galaxy S21 G990B, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
4 495 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy A10s 2019, A107
| Длина | 157 мм |
Характеристики
89 грн.
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка для телефону iPhone 16 Pro Max
154 грн.
В корзину
Back Camera | Камера для телефону Apple iPhone 15 Pro Max основна
3 071 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Motorola Edge Plus 2020 XT2061-3, Edge Plus 2020, Edge+ 2020 XT2061-3, Edge+ XT2061, Edge Plus XT2061 без рамки (OLED)
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
3 362 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Poco X5 5G, Poco X5 5G 22111317PG, з OCA плівкою, оригінал
73 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A54 5G A546, Galaxy A54 5G, Galaxy A54 A546, Galaxy A54 5G A546E, Galaxy A54 5G A546B, Service оригінал
315 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, Galaxy Note 9 N960F, Galaxy Note 9, без рамки, оригінал (переклеєне скло), AMOLED
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 118 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 7, Redmi 7 M1810F6LG, із сенсорним екраном
1 591 грн.
від 1 591 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Comet Blue
Подписаться
LCD With Frame | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 10C, Redmi 10C 220333QNY, Redmi 10C 220333QL, Redmi 10C 220333QBI, Redmi 10C 220333QAG, Poco C40, Poco C40 2203
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 026 грн.
В корзину
Battery Door with Adhesive | Задня кришка для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 4G, з проклеюванням, копія
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, без рамки, Service оригінал, GH96-13
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
| Партномер | GH96-13053A |
Характеристики
8 633 грн.
Подписаться