Front Housing | Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro 4G, оригінал
284 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Xiaomi Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7 M1901F7G, оригінал
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону ZTE Blade V40 Vita, Blade V40 Vita (8045), з OCA плівкою
55 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Motorola Moto G54, Moto G54 XT2343-1, Moto G54 XT2343-2, Motorola G54, Motorola Moto G54 XT2343
399 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8 G950F, без рамки, оригінал (переклеєний, з незначним вигорянням), AMOLED
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
4 228 грн.
Подписаться
Камера для телефону Samsung Galaxy S20 FE G780, Galaxy S20 FE 5G G781B основна (ширококутна 12MP), оригінал
312 грн.
В корзину
Скло екрану для телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, Galaxy Note 10 N970F, Galaxy Note 10 N970U,
192 грн.
від 192 грн.
выберете предложение—уценка, с царапиной
- уценка, с царапиной
- high copy A+
- repainted A+
Подписаться
Empty LCD Flex whith IC Шлейф дисплея для Apple iPhone 16, з мікросхемою
Motherboard | Материнська плата для планшета Lenovo Tab M8 4Gen, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 TB300FU, Tab M8 2023, Tab M8 TB300, Tab M8 TB300FU, Tab M8 4 Gen 2023, Tab M8 4th Gen TB300, Tab M8 4th Gen TB300U, оригінал, (ZABU0108US), 2/32Gb
| Партномер | S/N: HGR4HH38 |
Характеристики
1 429 грн.
В корзину
Glass Lens | Скло дисплея під переклеювання для iPhone 16 Pro Max, без OCA плівки
98 грн.
В корзину
Ear Speaker | Динамік для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3SG, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, Mi 10T Pro 5G
94 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 5G S908, Galaxy S22 5G S908b, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
9 369 грн.
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-JMX100SL для портативної колонки JBL Xtreme, 5000mAh, 4894128127642
| Маркировка | CS-JMX100SL |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 7,4В |
| Партномер | 4894128127642 |
Характеристики
445 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 12 Pro Max основна
2 893 грн.
В корзину
Дисплей для телефону OPPO A16 CPH2269, A16s CPH2271, A54s CPH2273, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 024 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Xiaomi Redmi Note 9, M2003J15SG, M2003J15SS, M2003J15SC, оригінал Китай
Акумулятор EB-BM207ABY для телефону Samsung Galaxy M30s 2019, Galaxy M30s 2019 M307, Galaxy M30S M307, Galaxy M31 M315, Galaxy M31 M2 215F, Galaxy M20s M207, Galaxy M20s M207F (Li- ion, 3.85В, 6000mAh)
| Маркировка | EB-BM207ABY |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
1 556 грн.
від 1 556 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 13, підвищеної ємності
| Місткість | 3227mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
557 грн.
В корзину
Battery Door | Задня кришка для телефону Xiaomi Mi A3, Mi A3 M1906F9SH, Mi A3 M1906F9SI
Back Camera | Камера для телефону Samsung Galaxy S8 Plus G955