Шлейф для телефону Asus ZenFone 4, ZE554KL, кнопки вмикання та регулювання гучності, оригінал
131 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Huawei P20 lite (2017), ANE-LX1, VER.B, оригінал
132 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei Y3 2017 CRO-U00 кнопки увімкнення та регулювання гучності
106 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Asus ZenFone Max Plus M1, ZB570TL, кнопки вмикання та регулювання гучності, оригінал
103 грн.
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-SMA510XL, EB-BA510ABE, GH43-04563A для Samsung Galaxy A5 2016 Duos, SM-A5100, SM-A510F, SM-A510F/DS, SM-A510K, SM-5 -A510S, SM-A510Y/DS (Li-Polymer, 2900mAh, 3.85В), 4894128132622
| Маркировка | EB-BA510ABE, GH43-04563A |
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128132622 |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
По запросу
Скло камери для телефону Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1
93 грн.
В корзину
Задня кришка для телефону Nokia 3.1 Plus, TA-1104, зі склом камери, з антенами, оригінал
По запросу
Камера для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, оригінал
230 грн.
В корзину
Фотокамера фронтальна для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, оригінал
81 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Huawei P Smart 2017, FIG-LX1
81 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, оригінал, GH59-14965A
| Партномер | GH59-14965A |
Характеристики
178 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для планшета Nomi Corsa4 C070014, XC-GG0700-283-A1
| Партномер | XC-GG0700-283-A1 |
Характеристики
По запросу
Дисплей для телефону uleFone Armor 6, Armor 6E, Armor 6S, без рамки
2 225 грн.
Подписаться
Шлейф для планшета Lenovo IdeaTab A3300 кнопки увімкнення та регулювання гучності
131 грн.
Подписаться
Нижня плата Шлейф зарядного конектора для телефону Nokia 6.1, TA-1043, з мікрофоном
242 грн.
Подписаться
Задня кришка Prestigio Wize G3 PSP3510 DUO, золотиста
117 грн.
Подписаться
Камера для телефону Apple iPhone 6s, основна
315 грн.
В корзину
Притискна планка акумулятора для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A, оригінал
43 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy J1 Ace Duos J110, J110H, оригінал
93 грн.
В корзину
Камера для телефону Lenovo A1000m, оригінал (з розбирання)
43 грн.
В корзину