Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону TECNO POP 4, BC2
57 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 4s кнопки HOME
17 грн.
В корзину
Динамік для телефону HTC Desire C, A320, A3333 Wildfire, A810e ChaCha, A8181 Desire, G23, G7, G8, P3400, S510, Gigaset GS180, Нова літера 2017
57 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy A5 2016 A510F, Galaxy A7 2016 A710F, оригінал, NEW-A_V02
| Партномер | NEW-A_V02 |
Характеристики
192 грн.
В корзину
Притискна планка для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, оригінал
67 грн.
В корзину
Прижимна планка для телефону Honor 8S, KSA-LX9, материнської плати, оригінал
57 грн.
В корзину
Шлейф міжплатний для телефону Nokia 5.1 Plus, TA-1105, оригінал
217 грн.
В корзину
Фотокамера фронтальна для телефону TP-Link Neffos X9 TP913A, оригінал
93 грн.
В корзину
Фотокамера фронтальна для телефону TP-Link Neffos Y5s TP804A, оригінал
93 грн.
В корзину
Камера для телефону LG G6, H870DS, оригінал
279 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, (6,21")
110 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Sony Xperia L1 Dual G3312, оригінал
22 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei Nova lite 2017 SLA-L22 кнопки вмикання та регулювання гучності
178 грн.
Подписаться
Камера для телефона Asus ZenFone Max Plus M1, ZB570TL, фронтальна, оригінал
99 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік для телефону Xiaomi Mi 8 Lite M1808D2TG поліфонічний
77 грн.
Подписаться
Акумулятор Li566376HTT для телефону Blackview BV6000 Pro, 6000mAh
| Маркировка | Li566376HTT |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
По запросу
Акумулятор Cameron Sino CS-LVY385NB, L15C2K31, L15D2K31 Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850F, YT3-850M (Li-Polymer, 6100mAh, 3.75В), 48941385
| Маркировка | L15C2K31, L15D2K31 |
| Місткість | 6100mAh |
| Напруга мін. | 3.75В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128151203 |
| Совместимость c брендом | Lenovo |
Характеристики
По запросу
Дисплей для телефону LG K7 2017, X230, із сенсорним екраном, чорний
| Кількість pin | 20 pin |
Характеристики
910 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Huawei P20, EML-L29, тип 2, оригінал
81 грн.
Подписаться
Нижня плата (шлейф) конектора зарядки для телефону Xiaomi Redmi 4X, з мікрофоном
131 грн.
Подписаться