Корпус для планшета Apple iPad Air, A1474
Нижня плата (шлейф) для телефону Asus Zenfone 4 Max, ZC554KL, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал
415 грн.
В корзину
Прижимна планка для телефону Apple iPhone 7 Plus
57 грн.
В корзину
Акумулятор LIS1502ERPC для Sony Xperia C C2304 S39h (Li-Pol, 3,7В, 2330мАч), оригінал (з розбирання)
Акумулятор LIS1502ERPC для телефону Sony Xperia C C2304 S39h, C2305 S39h Xperia C (Li-Pol, 3,7В, 2330мАч), оригінал (з розбирання)
| Маркировка | LIS1502ERPC |
| Місткість | 2330mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
327 грн.
В корзину
Акумулятор BL233 для телефону Lenovo (Li-Pol, 3,7В, 1700мАч), оригінал (з розбирання)
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
43 грн.
Подписаться
Акумулятор BN30 для телефону Xiaomi Redmi 4A
| Маркировка | BN30 |
| Місткість | 3120mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
488 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Nomi C07004, C07006, MTCTP-70760/ZHC-0525A
| Партномер | MTCTP-70760/ZHC-0525A |
Характеристики
390 грн.
Подписаться
Динамік для телефону Huawei P20, EML-L29, оригінал
57 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy S9, G960, G960F, тип 1, оригінал
81 грн.
В корзину
Фотокамера фронтальна для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, оригінал
81 грн.
В корзину
Коаксіальний кабель RF для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, оригінал
57 грн.
В корзину
Рамка кріплення для телефону TP-Link Neffos C5A TP703A, оригінал
81 грн.
Подписаться
Шлейф конектора заряджання для телефону Samsung Galaxy S9 G960F
176 грн.
В корзину
Шлейф для Samsung Galaxy Alpha G850F, конектор заряджання, мікрофон, кнопки меню, оригінал
32 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy J5 (2016) J510, Galaxy J7 (2016) J710, оригінал (з розбирання)
242 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Meizu M3s Y685H, M3s mini, з конектором заряджання та мікрофоном
106 грн.
Подписаться
Аккумулятор HB406689ECW для телефона Huawei Y7 2018 Prime, Huawei Y9 2018, Enjoy 8 Plus, Huawei Y7 Prime 2018, Nova 2 Lite, Huawei Y7 Prime 2017, Holly 4 Plus, Enjoy 7 Plus, Huawei Mate 9, Huawei Mate 9 Pro, Huawei Y7 2017, Nova Lite+, XT2, оригінал
| Маркировка | HB406689ECW |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
568 грн.
Подписаться
Мікросхема керування живленням PM8916 для телефону QUALCOMM, Lenovo A6000, A6010, Samsung A300H, Galaxy A3, Lenovo TAB 2 A10-30,
| Маркировка | PM8916 |
Характеристики
117 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Lenovo S660, із сенсорним екраном, чорний
378 грн.
Подписаться