Шлейф конектора навушників для телефону LG G6, H870DS, оригінал
279 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy J5 (2015) J500H, оригінал (з розбирання)
304 грн.
В корзину
Акумулятор BT43C для телефону Meizu M2 Mini M578H
| Маркировка | BT43C |
| Місткість | 2500mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Совместимость c брендом | Meizu |
Характеристики
365 грн.
Подписаться
Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone 7 Plus, оригінал
200 грн.
Подписаться
Back Camera | Камера для телефону iPhone 7 основна, оригінал
890 грн.
Подписаться
Шлейф міжплатний для телефону OnePlus 9 Pro, оригінал Китай
156 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Blackview BV6000 Pro
По запросу
Притискна планка материнської плати для телефону Alcatel 1SE 5030D, 5030E
131 грн.
В корзину
Набір гвинтів та кріпильних планок для планшета Huawei MediaPad T3 10", AGS-L09
57 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону TECNO Spark 4 Lite, BB4k
67 грн.
Подписаться
Акумулятор для планшета China-Tablet PC (75x110x4 мм)
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
668 грн.
Подписаться
Камера для телефону Honor 8S, KSA-LX9, основна, оригінал
304 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, оригінал
57 грн.
В корзину
Power IC | Мікросхема керування живленням PMi8994 для телефону Xiaomi Mi5, Nexus 6P, LG G4, ZTE Nubia Z9
| Маркировка | PMi8994 |
Характеристики
156 грн.
Подписаться
Taptic Engine для iPhone 7, оригінал
378 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2059 для Apple Watch Series 4 44mm (Li-ion, 3.81В, 291.8mAh), оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2059 |
| Місткість | 291.8mAh |
| Напруга мін. | 3.81В |
Характеристики
846 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Blackview A60, 115 мм
| Длина | 115 мм |
Характеристики
93 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік для телефону Blackview A60 поліфонічний
156 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Huawei P20 lite 2017, ANE-LX1 кнопки ввімкнення та регулювання гучності, оригінал
166 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Gigaset GS100, датчика наближення, оригінал
67 грн.
В корзину